Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet zöld a székletem?

Mitől lehet zöld a székletem?

Figyelt kérdés

Két napja volt először, a székleten zöld foltok jelentek meg, vagy inkább darabok.

Aztán tegnap nagyjából rendes színe volt, ma esti viszont megint tele volt zöld részekkel.

4 napja mindenféle szemét kaját eszek nagyjából (hamburger, hot-dog, minden nap, cukros, koffeines üdítőket iszok naponta legalább háromnegyed litert) amiket eddig nem nagyon ettem (USA-ban vagyok két hétig, és hát ezen élet azóta, amúgy nem szoktam, és igen, tudom hogy rohadtul egészségtelen és be is fogom fejezni amint hazaérek)

Azoktól lehet?



2013. szept. 9. 02:30
 1/5 anonim ***** válasza:
te vagy Hulk
2013. szept. 9. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyértelmű hogy azoktól.

Főleg hogy eddig nem nagyon ettél ilyeneket. Sok ez most hirtelen a szervezetednek.

2013. szept. 9. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
szerintem pedig nemart elmenni orvoshoz mamamnak pont igy volt es nemment el rogton kiderult rakos.ez nemazt jelenti neked is az van hanem a zold szeklet eros gyulladast mutat nekem is volt,lehet hasnyalmirigy gyulladas vagy barmelyk mas szerv
2013. szept. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
kérdező, te is egy érdekes ember vagy!(meg persze az emésztésed is):D
2013. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
na már nem volt semmi elváltozás benne
2013. szept. 12. 01:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!