Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napi 2L Colát iszom vizet...

Napi 2L Colát iszom vizet abszolút nem, csak gyorsétteremi kaján és chipszen pizzán vagyok, +elszívok 2doboz cigit. Ezek okozzák, h tiszta pattanásos a bőröm?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Pontosan.
2013. szept. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Örülj neki, h nagyobb bajod nincs, de ha ezt folytatod, még lehet!
2013. szept. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen,egészségtelen anyagok tömkelegét viszed be naponta a szervezetedbe,töménytelen mennyiségű zsírt és felesleges kalóriát.Nyilván ez a bőrödön is meglátszik.

Hozzáteszem,azért örülnék,ha a kérdés kamu lenne.... ;-)

2013. szept. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Az a helyzet, h felköltöztem vidékről Bp-re és főzni se időm se kedvem, meg nem is tudok. Az ételhordós kaját meg nem szeretem. Meg rászoktam ezekre a kajákra. És nem tudok leállni vele.
2013. szept. 9. 11:12
 5/10 A kérdező kommentje:
Mi bajom lehet ha ezt fojtatom?
2013. szept. 9. 11:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Tönkremegy az egészséged, cukor betegség nagy eséllyel alakulhat ki. Elhízott, bepunnyadt ember lesz belőled.
2013. szept. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

- Fogak romlása, kihullása

- Hiánybetegségek (hajhullás, ízületi fájdalmak, bőrbetegségek)

- Emésztési zavarok, IBS, bélpolip, később vastagbélrák a rosthiányos táplálkozás miatt

- Cukorbetegség

- Elhízás

- COPD/tüdőrák

2013. szept. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Super Size Me című filmet, ott az ürge kísérletképpen egy hónapig (!) ette ezeket a kajákat kizárólag. A kísérlet előtt teljesen egészséges volt. Tanulságos megnézni!
2013. szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Napi 2 liter kólától, gyorséttermi kajától, csipsztől és 2 doboz cigitől örülj, hogy "csak" pattanásos a bőröd. Undorító dolgokat viszel be a testedbe, semmi értelmes tápanyagot, csupa méreganyag, annak meg ki kell valahol ürülnie, így az arcodon látszik a táplálkozásod eredménye. Kólát próbáld első körben talán zero-ra cserélni és fokozatosan csökkenteni a mennyiségét. Nem ihatsz kólát kizárólag egy nap! Az nem folyadék.. Az én barátom is kólán élt, mikor mondtam neki, hogy nem kellene, akkor megkérdezte, hogy miért, amikor nem hízott tőle egy dekát sem évek óta. Viszont olyan ekcémás, hogy vakolni kell télen az arcát, hogy ne látszódjanak a bőrhibái. Első körben ő csak az ebédjéhez ihatott kólát, otthon soha nem volt, ice tea-ket meg ilyen szénsavmentes üdítőket ivott először, aztán fokozatosan lecseréltem azt neki normális édesítőszeres szörpre ásványvízzel, aztán most nyáron ebben a nagy melegben már mindegy volt neki, csak jó hideg legyen. Így most már megissza a sima vizet is mindenféle íz meg buborék nélkül. Két évbe telt leszoktatni a kólájáról, de sikerült. Kellene melléd egy határozott barátnő, aki tudna más kaját tenni eléd, mint mekit vagy csipszet..
2013. szept. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia!Tönkre teszed Magad ezekkel.Mielőbb változtass, ha fontos az egészséged!
2013. szept. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!