Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit alánlotok kisgyermeknél...

Mit alánlotok kisgyermeknél ordugulásra?

Figyelt kérdés
Kis ányom 2 éves nagyon bevan dugulva az orra már két éjszaka fent vagyok vele nem tud aludni és cumizni sem mert nem kap levegőt,persze adok neki orrcseppet meg szívom a kis orrát orrszívóval is de semmit sem hat,mit tegyek :(
2013. szept. 12. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
orr sprai ?(remélem jól írtam)
2013. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Allergia gyógyszer.

Fenistil csepp vagy Aerius szirup.

Nem csak attól dugul el az orr, ha teli van váladékkal, hanem nátha idején megduzzad az orrnyálkahártya és nem tud úgy járni a levegő. Ezek a készítmények csökkentik ezt a duzzanatot és segít járnia a levegőnek.

Illetve az allergia gyógyszert kiegészítve Nasivin orrspray-vel.

2013. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem allergia az én gyerekeim is a náthával küzdenek!
2013. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"nem allergia az én gyerekeim is a náthával küzdenek!"


Nem azt mondtam, hogy allergia!

Hanem allergia gyógyszer!

Ugyanis allergia és nátha esetén is ugyanúgy megduzzadhat az orrnyálkahártya. És nátha esetén is az ilyen készítmények csökkentik ezt az orrnyálkahártya duzzanatot és segít könnyebben levegőt kapnia a beteg illetőnek!

Amúgy nem hülyeségből írom, nekem is van kicsi gyerekem és ezt szokta ilyenkor mondani a gyerekorvos és ezek segítenek is. És nem allergiás a gyerekem, de volt már párszor náthás, most is éppen az!

2013. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!