Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Streptococcus agalactiae,...

Streptococcus agalactiae, escherichia coli?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve húzódó petefészekgyulladásom van. A gyulladást streptococcus agalactiae és escherichia coli okozza, de több doboz antibiotikum beszedése után sem javul az állapotom. Az antibiotikumok név szerint: klion, curam duo, sumetrolin, suprax, tarivid. Nem tudom még mit tehetnék, vagy milyen gyógyszer segítene meggyógyulnom...Ha valaki kigyógyult belőle, hogyan sikerült?

2013. szept. 14. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Én még nem vagyok benne biztos, hogy ez a baktérium a ludas de eddig nekem sem használt egy antibiotikum sem.

Megkérdezhetem Nálad hogy jöttek rá, hogy ez a kórokozó a gond? Citológia, tenyésztés során? Én is most megyek vissza sokadszorra legutóbb Sumetrolimot szedtem de semmit nem javult se a kismedencei gyulladás se a véres vizelés.

2013. szept. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt egy idő amikor ezüstkolloidot ittam. Nagyon sokat segített. El is múlt hónapokra minden problémám. De sajnos később visszajött így megint szenvedek de nekem candidám is van.
2013. szept. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..



Ezt olvasd el. Augmentint kérj a dokidtól.

2013. szept. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Penicillinnel lehet kiirtani.
2013. szept. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a dokik hülyesége, hogy mindenre antibiotikumot írnak fel, aztán a végén felborul benned az egyensúly és hajlamos leszel mindent elkapni. Bár nekem nem ez volt, de leírom a példám. 1 éve vagyok együtt a barátommal, kb. 7 hónapja szexelünk.Az első 2 hónap után felfázásszerű tüneteim lettek, megoldás persze antibiotikum. Oké úgy tűnt probléma megoldva. Rá 2 hónapra megint felfázásszerű tünetek 3 héten belül kétszer is, majd az egyik antibiotikumra allergiás is lettem. Tehát negyed év alatt beszedettek velem közel 5 fajta antibiotikumot, a Crohn -betegségem meg kiújult 3 évvel a műtétem után. Most ott tartok, hogy max. akkor megyek el dokihoz ha már nagyon haldoklom, és semmilyen gyógyszert nem merek bevenni. Ja és a megoldás : szex után még alaposabban ki kellett mosakodnom rendesebben alulról,mint előtte és semmi baj sincs azóta.

Szerintem te is próbálkozz meg alternatív módokkal is, mert csak kárt tesz benned ez a sok gyógyszer, tapasztalatból mondom; csak gyengítik a szervezeted, és újból ki fog majd újulni a petefészek-gyulladásod.

2013. szept. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!