Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hüvelygomba és aranyér egyszer...

Hüvelygomba és aranyér egyszerre. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
nekem rég van folyásom meg viszketek is,de ujabbul zavar a tanga is meg a bugyi ha bevágódik,és a székleteléskor a wc papir mindig véres.... használtam hüvelygomba gyogyszer amit a nőgyogyászom irt fel,kzben vetem aranyérre is krémet...és nemtudom,hogy szabad e hasnálni ha van hüvelygombám ???

2013. szept. 20. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Most akkor volt hüvelygombád és van aranyered? Vagy még mindig hüvelygombád van és van aranyered is?

És gyógyszert kaptál a nőgyógyásztól? tehát szájon át szeded?

Egyébként attól kenheted az aranyeret is.

Viszont ez az a helyzet, amikor is tessék elhagyni a tanga állandó használatát! Hord inkább francia bugyit és tangát akkor, ha esetleg olyan ruhát viselsz, de ne állandó használatra.

Amúgy meg a hüvelyi fertőzésekhez is hozzájárul könnyen a tanga használata, mivel a végbélnél lévő kórokozóknak egyenes útja van a hüvelyhez...

2013. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A hüvelygombám megvan még mindig,mert em multt el..és nagyon ritkán használok tangát..ép ezek miatt..mert folyásom is van és muszáj francia bugyit hordjak ritkán hordok tangát...csak szerintem lehet a két betegségnek köze egymáshoz...s féltem nehogy rosszat csináljak ha kenem az aranyerem s közben megvana üvelygombám...amugy a nődoki hüvelykupot irt fel,nem szájon át szedem
2013. szept. 20. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs köze a kettőnek egymáshoz. Aranyérnél érdemes nedvesített toalettpapírt használni, szinte bárhol lehet már kapni.
2013. szept. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasra ütésre kezelt a doki, vagy csinált tenyésztést is?

Mert gondolom csak hasra ütésre történő kezelésről volt szó, máskülönben elmúlt volna a fertőzésed.

Tessék visszamenni egy normális szakorvoshoz és csináljanak tenyésztést és akkor majd rendbe fogsz jönni.

És az aranyér a nehéz, kemény széklettől, sok üléstől, a mozgásszegény életmódtól jön elő.

2013. szept. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!