Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet baja a szívemnek? Talán...

Lehet baja a szívemnek? Talán orvoshoz kéne fordulnom? (Vagy csak én kombinálom túl? ) 16/L

Figyelt kérdés

Szívzörejjel születtem,de azt mondták az orvosok,hogy kinőttem. (Ezt már jó pár éve mondták )


Van,hogy el kezd fájni a szívem.Mintha egy kést szúrnának Ekkor pár percig fáj,de nagyon...alig bírok megmozdulni,mert csak rosszabb.Egyre sűrűbben van ilyen ...

Meg van,hogy elég gyorsan ver.

Ma tesin 45 percen keresztül futottunk.... azt hittem ott leszek rosszul...Már minden kínom volt. közel voltam az elájuláshoz...

Azóta szúr a mellkasom,meg van mikor levegőt veszek. fura hangot hallok...

Ez mitől lehet?



2013. szept. 25. 17:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Most kicsit meg is vagyok fázva.Mikor köhögök...A mellkasom jobban szúr. :|
2013. szept. 25. 17:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerős...szív is lehet, igen, de akár asztma is pl.vagy pl. rossz testhelyzetben beszorul a levegő (nekem ilyenkor éles fájdalom hasít a mellkasomba be - és kilégzéskor, gyors mozgásra, sok forgással el szokott múlni, de volt már,hogy csak reggelre.


Nem ártana kardiológushoz menned (háziorvos beutal) vagy tüdőgondozóba vizsgálatot kérni!


De egyébként sima stressz is okozhat ám ilyen tüneteket, hihetetlenül hangozhat, de lehetséges...

2013. szept. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szív, mint olyan nem fáj. Az csak költői fogalom. De viszont körülötte lehet bármi. Jó lenne egy EKG vizsgálat, de a legvalószínűbb a stressz az okozója, tehát ideg probléma. Próbálj jógázni, de legaább a légzéstechnikát tanuld meg. Sokat fog segíteni.
2013. szept. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden szívproblémát nagyon komolyan kell venni! Jobb ha orvoshoz mész!
2013. szept. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!