Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet szó mononukleózisról?

Lehet szó mononukleózisról?

Figyelt kérdés
hello. kb 3 hete gyógyultam ki tüszős mandulagyulladásból, először a doki gyanakodott mononukleózisra elküldött laborba, hasi ultrahangra de nem volt semmi ami arra utalna, e hét hétfőn reggel eléggé megduzzadtak a mandula melletti nyirokcsomóim és találtam egy kis aftát az alsó ajkamon gondoltam majd csak elmúlik de a napok múlásával csak több lett belőle és a nyelvemen is megjelentek kisebb "sebek", az ínyem is begyulladt és alul a két hátsó fogamnál el is vált a fogtól 1-2 mm-t, és a manduláim is kezdenek nagyon aprócska foltokban tüszősödni.. ez véletlen és szerencsétlen egybeesés vagy mononukleózis lehet? VOLTAM ilyen torok leoltáson?! és ott egészséges flórát állapítottak meg. a nyirokcsomóra pedig felírtak Aktil duo antibiotikumot.

2013. szept. 27. 20:47
 1/2 A kérdező kommentje:
jah és lázam nincs, sem a májam sem a lépem nem dagadt meg! nincs levertség agy rossz közérzet.
2013. szept. 27. 21:33
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez komoly, nem tudnék ehhez mit szólni. Pusztán egy ötlet, vegyél patikában egy kis üveg GLYKOSEPT-et!! Az csodákra képes. Mindent kifertőtlenít. Gargalizálni és öblögetni kell vele. Pl egyszer fogorvos összevarrt egy felvágott fogamat, napokon belül fehér fekélyszerű sebek lepték el a számat belül, amik rettenetesen fájtak. Enni sem tudtam, annyira!! Glykosept 1-2 nap ecsetelés alatt helyrehozta. Kiderült, hogy nem volt túl higiénikus a fogorvosi eljárás, és kissé fertőzött volt a "cérna" amivel varrt.
2013. szept. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!