Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Augusztus elején torokgyulladá...

Dzsi007 kérdése:

Augusztus elején torokgyulladásom volt, után kaptam egy középfülgyulladást (2,5hete), de még mindig nem vagyok jól. Mennyi idő mire újra egészséges leszek?

Figyelt kérdés

Külföldön tartózkodom jelenleg, de elment orvoshoz. Kaptam antibiotikumot, és jobban lettem. Elmúlt a fülfájás és valamennyire a "nyomás" a fülemből, de a kaparó érzés a torkomban még mindig megvan. Először a bal oldalon, most pedig a jobb oldalon érzem minden nyelésnél (kicsit gombócérzés). Valamikor jobban fáj, de amikor iszok (pl: teát) akkor kicsit enyhül. Naponta kisebb mennyiségben váladékot köhögök fel(főleg reggel). Valami komoly betegség jele lehet?

Az elmúlt 1-2 napban rossz szájszagom is van (napi kétszer mosok fogat). USA-ban vagyok, szóval feleslegesen nem szeretnék az orvoshoz folyamatosan menni. Mindennap megiszok 1,5-2liter teát. Dohányzok (3-4éve), lehet köze hozzá (naponta 6-7szál cigi)? Pár napig szüneteltetni kéne a dohányzást?


2013. szept. 29. 09:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez miért kérdés? Természetesen szüneteltetni kellene legalább.
2013. szept. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!