Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most ez mi? Fül, Hallás?

Most ez mi? Fül, Hallás?

Figyelt kérdés
Már 5 hónapja küzdök fülkürthuruttal! És nekem zajra mindig be dugult a fÜlem ezért ha tehettem bedugtam egy füldugot. Nekem mindig is kiemelkedően jó volt a hallásom, voltam is már hallás vizsgálaton és az orvos is mondta hogy 15 évesen ez nagyon szép eredmény! és amióta van ez a fülkürt hurutom a zajtól be szokott dugulni! de többnyire egy fél nap múlva ki is dugul! Na most, én szeptember elején évnyitón voltam a templomba és én hülye elfelejtettem vinni a füldugómat! és az orgona zajától úgy bedugúlt a fülem hogy amikor kijöttem alig hallottam apám! ez azóta nem nagyon javúl! Én már voltam templomba úgy is hogy az orgona mellet ültem de semmi baja utána nem volt a fülemnek! Most kérdem én halláskárosult lettem?Mert csináltam néhány online hallás tesztet és mind azt mutatta hogy nem hallom a legmagasabb hangokat és amúgy tényleg sokkal de sokkal rosszabúl hallok mint templomi évnyitó után! ki fog még ez valaha dugulni? az orvos meg már azt mondja hogy nincs is fülkürthurutom de nekem még mindig kattog és még mindig bedugul a zajtó! úgyhogy nem tudom hogy most mi van! Nagyon rossz és már nem is tudom hány 10 ezer forintot dobtunk ki az ablakon magán orvosokra! senki nem tud velem semmit se kezdeni. Én csak azt remélem hogy valaha valami csoda folytán vissza nyerem az eredeti hallásom! de ez nagyon szőrnyő hogy a templom óta ami már 4 hete volt úgy bedugúlt a fülem hogy nem hallok rendesen hangokat és ilyenek már millió orvosnál voltunk nem tudom mit tegyek! Segítsetek!

2013. szept. 30. 13:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!