Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen trükköket tudtok...

Milyen trükköket tudtok megfázás elkerülésére és kigyógyulásra?

Figyelt kérdés

pl sok gyümölcs, kigyógyulásra sósvíz párologtatás

Amúgy honnan tudom, hogy alergiám van, vagy meg vagyok hülve?



2013. okt. 2. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha allergiád van, akkor általában a szemed is viszket, és híg az orrváladék( legalábbis nálam). Egyél sok zöldséget, és C vitamint.
2013. okt. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ty
2013. okt. 3. 15:17
 3/4 anonim válasza:
A megfázás megelőzésére nálam bevált: 1. Nem váltok napközben cipőt. 2. Csak bélelt, meleg cipőben járok. 3. Ciki, vagy nem, a derekaat mindig "felöltöztetem". 4. Ősztől tavaszig hordok kis pólót a felső alá. Évek óta nem fáztam meg. Az allergia tünete váratlanul jön-megy, attól függően, hol vagy és mire vagy allergiás. Nálam bevált egy Cetirizin nevű tabletta. Naponta egyszer, reggel beveszem, nem érzem a tüneteket.
2013. okt. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem bevált a grapefruitmag-kivonat. Teába kell cseppenteni. Baktérium- és vírusölő hatása van, erősíti az immunrendszert. Patikában, drogériában kapható.
2013. okt. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!