Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitol faj az anuszom?

Mitol faj az anuszom?

Figyelt kérdés

Kakalas utan ha nagyom megeroltetem magam lent, akkor kidudorodik valami... es ha sokaig ulok akkor faj is, szerintem aranyerem van, mit lehet ellene tenni? (ORVOSHOZ NEM MEGYEK, GYOGYSZERT SEM FOGOK VENNI, CSAK OTTHON HAZI DOLGOKBOL) tudtok valamit? Hogy elmuljon..mikor fog elmulni? Orokke ott lesz? Hogy jott ki?

Kerem segitsetek!


2013. okt. 6. 02:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Asszem ezek tipikus aranyér-tünetek. Néha kis operációval érdemes csinálni valamit, nálam pl. azt mondta nem megy/nem érdemes. Valami kenöcsöt is szokás rá felírni. Ja és ha lehet NE eröltesd meg székelésnél!


'Proktológushoz' (magyarul?) az a szakorvos aki ezzel foglalkozik, lehet, h más is. Orvosfóbiáról le kell szokni, ez nem a középkor. Nöjél föl, azért fizetünk adot, h te is orvoshoz járhass...

2013. okt. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Teljes mertekben igazad van, fosok orvoshoz menni... de mar olvastam rola, ennem kell szilvat, innom tejet teat es akar szolot dinnyet rostosat
2013. okt. 6. 05:11
 3/13 anonim ***** válasza:

EZ aranyér.


Ha rendszeresen előfordul, akkor menj orvoshoz. Hidd el, ők napi szinten találkoznak ezzel, hiszen népbetegség. Nem leszel csodabogár a szemükben, csak a szokások, unalmas beteg.

2013. okt. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ja, még az előző vagyok.


Igen, örökké ott lesz, és csak romlani fog a helyzet, ha nem mész dokihoz.

Ha sokat halogatod, akkor csak a műtét segít. Rutin műtét, de akkor is műtét.

Ne szégyenlősködj egy ilyen hétköznapi panasszal.

2013. okt. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A szilva tej-tea, rostos és egyéb diétás eljárások csak azt a célt szolgálják, hogy könnyebben legyen székleted, ergo ne fájjon az ürítés. De a kialakult problémát diéta nem oldja meg. Elképzelhető, hogy ilyen stádiumban marad az aranyered, azaz nem növekszik tovább, igyekezz mindig rendben tartani az emésztésedet. De ha sok panaszt okoz, érdemes megműttetni. Van hagyományos műtéti, és lézeres eljárás is.
2013. okt. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt 20 évvel ezelőtt(szülés után) és kb azóta 3x.

Elmúlik, vegyél a gyógyszertárban Reparon kenőcsöt és kúpot. (ha a nevét mondod, aki tudni fogja mi az, az valószínűleg használta már, szóval nem ciki) Az sok ülés hozza ki és a rostszegény étkezés, erőlködés egyébként, de ha elkezdesz tornázni, és mellette normálisan enni, el fog múlni. A torna (aerobic, futás, bármi, de nem súlyemelés, szóval ne legyen erőlködős) nagyon jót tesz, és elmulasztja.

2013. okt. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja nem írtam, hogy az azóta 3x az 22 év alatt zajlott, már 42 vagyok.
2013. okt. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 fa : csont válasza:
forró viz kádba meg vissza is kell rakni , öltözz melegen ,ne erolkögy
2013. okt. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én is rettegek az orvostól, mint te. :) de menjél el, mert sosem lehet tudni. el is rákosodhat. Szóval vigyázz magadra és gyógyulj meg. :)
2013. okt. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
koszi, de amerikaba vagyok, es ezert nem megyek el orvoshoz, mert nagyon nem tudom a nyelvet...es akkor el kellene mondanom anyamnak, az meg rohadt ciki...jarok focira es eszek minden heten szolot, minden nap muzlit eszek reggel...
2013. okt. 7. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!