Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fokozott étvágy, evés utáni...

Fokozott étvágy, evés utáni rosszulét, aluszékonyság, heves szívdobogás (evés után), mérgezés érzet, fogyás minek a tünete?

Figyelt kérdés
Cukros étel fogyasztása után nagyon elkezd dobogni a szívem, hamar megtelik a gyomrom, olyan érzésem van, mintha megmérgeztek volna, és magától visszajön az egész. Éjszaka lábgörcs (bár minden nap járok edzőterembe és sajnos nincs mindig időm rendesen nyújtani), hasmenés, hasfájás, gyakori széklet (még amikor több ideig van is bennem az étel, a darabkák szinte érintetlenül távoznak és mintha valami a köldökömmel sem stimmelne.

2013. okt. 6. 13:41
 1/5 anonim válasza:
Szerintem sürgősen menj háziorvoshoz!
2013. okt. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Méresd meg a gyomorsavadat. Valószínűleg kórosan gyenge.
2013. okt. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tényleg lehet probléma a gyomorsavammal, viszont elmentem vérvételre és semmi bajom. :)
2013. okt. 27. 05:48
 4/5 anonim ***** válasza:
A vérvétel nem mutatja ki, ha gyenge a gyomorsavad.
2013. okt. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Megoldódott a problémád? Nekem is hasonló van, szénhidrátban gazdag ételből ha kicsit többet eszek, heves szívdobogás, aluszékonyság, és nekem még rosszkedv.
2017. jan. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!