Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epilepsziások! Sima migrén...

Ravel kérdése:

Epilepsziások! Sima migrén lehet vagy egy epilepsziásnak ha valami baja van a fejével az mindenképpen összefügg az epilepsziával?

Figyelt kérdés
12 évesen volt egy esti rohamom, 3 évre rá, egy nagyon rövid eszméletvesztésem. Convulexet szedtem 8 évig, tavaly az orvos leállította a gyógyszert, hogy próbáljuk meg, megy-e anélkül. Az egy év gyógyszermentes időszakban kétszer volt migrénes fejfájásom. Az első a gyógyszer leállítása után egy hónappal (amikor 10 fok változás volt az időjárásban pár nap alatt). Utána 8 hónapig semmi. Majd mostanában ismét rámtört a migrén. Frontok mostanában sokat jönnek, de nem volt ebben az időszakban olyan drasztikus mint az első migrénem idején. Akkor három napig feküdtem a sötét szobában mert semmi nem használt. A mostanit sikerül 1,5nap alatt kifeküdni. A migrének után kb egy hónapig még érzek valami tompaságot a jobb kezemben és lábamban viszont úgyanúgy tudom mozgatni mint a bal felemet. Nem tudom mi lehet ez, hogy köze lehet-e az epilepsziához vagy máshol kéne keresgélnem a miérteket.

2013. okt. 6. 15:03
 1/3 MissLawliet válasza:

és az orvos mit mond?

kérdezted?

mert erre itt szerintem nem fog tudni válaszolni senki

2013. okt. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze, hogy kérdeztem.

De úgy veszem észre nem igazán érdekli amíg nem roham :/

Tudom, hogy kicsi az esély, hogy valaki hasonlóval küzd, de gondoltam egy próbát megér mivel a migrén és az epilepszia sem ritka (igaz, mindkettő mindenkinél más) de hátha.. :)

2013. okt. 10. 10:17
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom hova valósi vagy, de ajánlom itt Budapesten az Amerikai úti idegsebészeten praktizáló Dr. Jakus Rita doktornőt. Szerintem keresd fel őt. :)
2013. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!