Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Fejfájás,...

Mi lehet a bajom? Fejfájás, hasfájás, hátfájás, láz stb.

Figyelt kérdés

Szóval ma reggel felektem, kicsit fájt a hátam/derekam de nem tulajdonítottam neki különösebb figyelmet...

Elmentem suliba, elkezdett eléggé fájni a fejem de ez még nem volt vészes.

Aztán jött a tesi. Kint futottunk, szerintem akkor lett valami bajom, tesi után már nagyon fájt a fejem, a hasam is alíg bírtam enni, és a torkom is. Utána 4 órán keresztűl szinte remegtem suliba, mikor padtársam rövidujjúba ült mellette.. Én meg pulcsiba.. Gondolom lázas voltam.

Most hazajöttem, alig élek, minden bajom, láz meg amiket leírtam+kicsit még az izületeim is fájnak...

Mamám azt mondta valami járvány vagy vírus mindenképp menjek el dokihoz stb.. Néha hajlamos kicsit túlreagálni dolgokat, lehet csak egy kis megfázás??!



2013. okt. 7. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kis megfázás / influenza tünetei. Izzadd ki magad egy idegen testen.
2013. okt. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!