Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ilyen hamar megfogok kopaszodni?

Ilyen hamar megfogok kopaszodni?

Figyelt kérdés

Egy 18 éves fiú vagyok, az utóbbi időkben azt kezdtem tapasztalni, mintha elkezdtem volna kopaszodni. A hajam elég sűrű, a fodrászom mindig elmondja. De nintha két oldalt feljebb bent volna a hajvonalam :(

Itt van két kép:

[link]

[link]


Lehetséges, hogy mondjuk öt év múlva alig lesz hajam elöl ? Nagyon félek ettől, ugyanis már 6 éve hosszú hajam van, és viszonylag csak az áll jól. Rövid hajjal, vagy hajtalanul el sem tudnám képzelni magam .



2013. okt. 9. 18:12
 1/2 anonim válasza:
Nem vagyok meleg meg fiuként ne én mondjam meg hoy fiunak mi áll jól de kb aranyszabály hogy akinek jól áll a hosszú haj annak a rövid még jobban
2013. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia 18 éves fiú :-)


Szerintem a képek alapján ez még nem gond, nagyon sok korodbelinek ilyen, ez még egyáltalán nem kopaszodás. Nyugi, nem fog pár év alatt kihullani a hajad. De, ha nagyon aggódsz, menj el az orvosodhoz egy általános kivizsgálásra, vér, vizelet, és nézesd meg a fogaid állapotát, ugyanis a rossz fogak okozhatnak hajhullást. És még ellátogathatsz egy hajklinikára is, ott meg tudják nézni a fejbőröd többféle módszerrel. SZTK bőrgyógyászatra nem érdemes ilyen fejbőr és haj problémával menni, érdemben nem foglalkoznak vele. Ezen kívül próbálj vigyázni a hajadra, óvatosan a hajszárítóval, s egyéb szerekkel, és arra is ügyelj, hogy ne fázzon meg a fejbőröd. Ennyit tudsz tenni. De, ennyi, nagyon ne agyalj ezen. Egyszer mindenkinek el jön az idő, hogy el kezd ritkulni, ha szerencséd van csak nagyon sokára. A hajbeültetésről írnék pár sort, utána elmondom miért. Szóval jelenleg a legmodernebb technikával is 500 ezer és 2 millió forint közt van az ára. Amit sokan nem tudnak, hogy évekig vagy élet végéig kell szedni gyógyszert, hogy ne lökődjön ki a beültetett és a már meglévő haj. A gyógyszer egyik lehetséges mellékhatása az impotencia. Továbbá a többi területről attól még kihullhat a haj. Ezek tükrében döntse el aki ezeket vállalja. Amiért ezt elmondtam, hogy én 25 éves vagyok, kb 13 éves korom óta hosszú a hajam, hozzá tartozott a stílusomhoz, rocker vagyok. Legalábbis hosszú volt szeptemberig. Sajnos annyira megritkult, tönkrement, hogy le kellett vágatni fél centisre. Az elején nehezen dolgoztam fel, hogy nincs már szép hosszú hajam, de már elfogadtam magam, és szerencsémre ez a majdnem kopasz, fél centis haj nekem jól áll. De, még egyszer, ahogy így elnézem a képeket, teljesen rendben van a hajad amennyire látszik. Szimpatikusnak tűnsz. :-)

2013. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!