Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem értem a beteg emberek...

Nem értem a beteg emberek hozzáállását másokhoz? (! )

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál. Amig a soromra vártam, beszélgetni kezdett velem egy várakozó. Igen rosszul nézett ki, 10 percente járt a mosdóba. Mindannyian akaratlanul is hallottuk hogy szegénynek hasmenése van. Mondja nekem, hogy már tegnap óta így van, a családja is ugyanilyen beteg. Hozzá is tette, hogy a munkahelyén többen vannak így. Most az én agyam ebben az esetben azt mondja hogy mi a francért nrm maradt otthon, és telefonált be a dokinak hogy mindenkinek hasmenése van a környezetében és így nem akar bejönni a rendelöbe? Az ilyen emberek arra nem gondolnak hogy másokat is megfertöznek? Ennél már csak az a jobb, amikor valaki ilyen fertözö hasmenéssel hányással megy dolgozni, mert azt hiszi ezzrl ö lesz a munka höse! Persze a sablonszöveg: ha beteg leszek kirúgnak stb. Tegye fel a kezét akit azért rúgtak ki mert 2-4 napig táppénzen volt betegség miatt. Csak én gondolom úgy hogy az emberek másokkal szemben felelötlenek ha ilyenek csinálnak?
2013. okt. 15. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok ember olyan keveset kap, hogy rengeteget jelent neki, hogy 100% vagy 70%-os fizetést kap.
2013. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elsö! Ez a sablonszövegek közé tartozik, ugyanis ez is önzöség. Persze hogy nem mindegy hogy 70 vagy 100% de nekem emberileg senki nem tudja megmagyarázni hogy mièrt jó emiatt szándékosan végigfertözni pl egy munkahelyet! Vagy: tegyük fel hogy egy tanár fertözö beteg, mégis tanítani megy mert ugye nem mindegy hogy 70 vagy 100%. Vagy pl.az óvónök stb. Nem hiszem hogy normális ember elfogadná a sablonszöveget ez esetben. Ugye?
2013. okt. 15. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy olyan oktatóm, aki orvosi igazolást kért volna a hasmenésemhez.
2013. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem sablonszöveg, ez a magyar valóság. Egy minimálbérnél baromira nem mindegy...
2013. okt. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, kitiltanád az orvosi rendelő várójából a beteg embereket. Mégis, mit képzelsz magadról, csak körülötted forog a világ?
2013. okt. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!