Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fontinból napi hat tabletta sok?

Fontinból napi hat tabletta sok?

Figyelt kérdés
0.25-ösből szedek napi hat tablettát. Írhat fel háziorvos erősebbet is? (pl:1mg-osat)

2013. okt. 17. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

MINEK?

Esküszöm a gyógyszeripar a legjobb biznisz a világon, évek óta dolgozom benne, de még mindig meglepődök, hogy mindig lesznek ilyen idióták és manipulálható orvosok, akikből pénzt lehet csinálni.

:D legjobb.

Szedj többet nyugodtan, annál hülyébb leszel, annál több fog kelleni, én meg annál több pénzt kapok.

2013. okt. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi az építő jellegű választ. Én sem jókedvemből szedem hidd el. Majd ha egyszer (nem kívánom) hasonló helyzetbe kerülsz akkor megérted. Addig is kérlek ha nem tudsz normális hangnemben, a kérésre orientálódva válaszolni, akkor inkább hagy ki ezt a lehetőséget.
2013. okt. 17. 00:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, írhat fel, de lehet, hogy téged inkább már leszoktatni kellene róla. Mióta szeded?
2013. okt. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nélküle nem jó, Konyhán dolgozok sokat használok kínai bárdot, és amikor nem vettem be össze-vissza vagdostam a kezemet mert remegett. Egyszerűen nem megy nélküle. Szorongok, mindig arra gondolok hogy rosszul csinálom, hogy ki fognak rúgni... Amikor szedem sokkal nyugodt vagyok, jobban tudok koncentrálni. Nem zavar a nagy tömeg sürgésforgás, ami egy étteremben elkerülhetetlen..
2013. okt. 18. 16:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Körülbelül három hónapja szedem.
2013. okt. 18. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!