Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet lekuzdeni egy...

Hogyan lehet lekuzdeni egy buntudatot, mert elhagytunk vkt, akit szerettunk, de feltunk, hogy a gyerekein orokolnek a betegseget?

Figyelt kérdés
Tesom tobb ev kinlodas utan vegre talat valakit, akivel egy part alkothat es most 34 evesen szeretett volna mar szulni is. A fiurol hamarosan kiderult, hogy bar o meg nem betetg, de szinte az egesz csaladja rakbeteg, anyja, apja, nagyszilei kozul, unokatesoi kozul tobben..stb. Nem tudom csinaltattak-e genetikai vizsgaltot a gyerektervezes elott, de valoszinuleg nagy lett volna a kockazat, a tesom ezert szakitott. Iszonyu kedves, szereny fiu vol, az ember mar szinte sajnalta, olyan kis joszivu, gyamoltalan volt es mar elmult 38, a szulei remenykedtek h vegre o is revbe er.nagyon sajnalom mindkettot es szornyen erzem magam, pedig nem is az en eletem. Mit lehet ilyenkor tenni? Vajon a fiu fel tudja majd dolgozni h ezert hagytak ott?
2013. okt. 20. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy túl lesz-e rajta. Én ésszel ugyan meg tudom érteni ezt a választást, egyébként szívből megvetem. Azért otthagyni, mert a családjában voltak rákbetegek...


Hozzámehet a tesód valakihez, aki 16 felmenőre visszamenőleg igazolni tudja az egészséges családfáját, és a gyereke mégis meghalhat akármiben. Lehet, hogy épp a tesódban van valami mutáció, ami miatt a gyereke meghal majd. Én úgy gondolom, hogy ha szeretnék egy fiút, hozzámennék, és aztán: genetikai vizsgálatok, akár az embrió genetikai vizsgálata, vagy akár meg is várhatják a gyerekek megszületését, hiszen mire ők "ráknál szokásos" korba érnek, eltelik 30 év, és nem ott fogunk tartani a rákgyógyításban, ahol most tartunk. Azért otthagyni a fiút, mert rettegek, mi lesz 30 év múlva??

2013. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!