Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az egyik mellizmom be van...

Az egyik mellizmom be van esve, és a hasam vonulata is szabálytalan vonulatot ír le, mi lehet az oka, és hogyan lehetne javítani ezen?

Figyelt kérdés
Már 2 embert is megkérdeztem, állítólag hátulról nézve nincs gerincferdülésem, de ez engem nagyon zavar hogy a bal részem elölről nézve nagyon be van esve, mondok egy példát erre: most ahogy írom a kérdést ülő helyzetben vagyok, kezemben az ipad, könyököm a térdeimen, és ránézek a melleimre és a bal oldali előrébb és lentebb is van mint a jobb oldali, valamint a hasam vonulata is el van görbülve egy kicsit jobb irányba középtályékon. Mellékelek egy képet hátha lehet valamit látni: [link]

2013. okt. 20. 14:24
 1/3 A kérdező kommentje:
A jobb vállam még magasabban is van :S [link]
2013. okt. 20. 14:42
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet csak az van, hogy a jobb oldalam izmosabb? ( jobb kezes vagyok)
2013. okt. 20. 14:55
 3/3 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Én nem látok semmi rendeleneset. Ha vigasztal, alig valaki szimmetrikus.
2013. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!