Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megeshet, hogy a vérnyomásomma...

Megeshet, hogy a vérnyomásommal van baj?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elég gyakran van olyan, hogy ha többet ülök mondjuk fél -1 órát akkor ha felállok valahogy elszédülök és hirtelen összeesek, de akkor pár másodperc múlva már semmi bajom, csak ilyen sistergést hallok kis ideig. Azt viszont bevallom, hogy évek óta nem eszek rendesen. Most 16 éves vagyok, nem szeretek mások előtt se enni se inni, és kb. olyan 9-10 órákon keresztül se nem eszek se nem iszok, tudom, hogy ez baj, de zavarban vagyok mások előtt :(

2013. okt. 23. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek szerint hirtelen leesik a vérnyomásod. Azért utána kellene ennek járni a háziorvosnál.

Ha rendben van minden akkor az étkezésre és a mozgásra / lehet edzetlen vagy, ez a keringési rendszer gyengeségét is okozza/ kell a hangsúlyt tenni.

Mi zavar az étkezésben, már mint abban, hogy mások is látják? Te is ember vagy, sem több sem kevesebb.Élettani szükségletünk az étel. Vagy úgy gondolod evés közben csúnya lesz az arcod, eltorzul?

2013. okt. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az edzés hiány meglehet, nyáron nem estem össze annyit, akkor futni jártam. Most csak ugye a tesi van, azon meg nem sok mindent csinálunk, max ha röpizünk, és nem tudom egyszerűen csak nem tudok mások előtt enni :s
2013. okt. 24. 00:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem a nem evés a legnagyobb baj,hanem a nem ivás. Ha nem iszol kevesebb a keringő vér mennyisége,ami miatt leesik a vérnyomás.
2013. okt. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!