Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az aranyér vagy berepedés,...

Nabilah kérdése:

Az aranyér vagy berepedés, mennyi idő múlva gyógyul meg?

Figyelt kérdés
Már két hete szenvedek a fájdalmas székeléstől.Voltam már orvosnál,az orvos nem érzett semmit amikor megvizsgált.Azt mondta lehet belső aranyér,vagy berepedés.Kaptam kúpót.napi egyet használtam,1 hét múlva visszamentem,hogy semmi változás nincs....most új kúpot kaptam,amiből napi kettőt kell használjak. Két hét múlva kell újra vissza mennem.Mi van ha addigra sem gyógyulok meg?Még sosem volt aranyerem,se berepedés...nem tudom mennyi idő a gyógyulása.
2013. okt. 26. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyél olyan ételeket, hogy puhább legyen a székleted,mert ha még mindég nehezen megy akkor újra és újra irritálva van ez nehezíti a gyógyulást.A gyógyszertárba vegyél cinkpasztát,és tiszta kézzel,vagy gumikesztyűvel amennyire lehet kenegesd be kívül-belül,ha lehet naponta kétszer.A kamillateás ülőfürdő is jót tesz.Jobbulást neked.
2013. okt. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én Bepanthen kenőccsel kenem a popóm, nekem is berepedt nem is egyszer. Szúró érzés székelésnél, ez a berepedés. Alma és sok folyadék, Bepanthen kenőcs és ülőfürdő jó rá. (fürdősós fürdőt használok) Nekem így elmúlik 3-4 nap alatt. És napi intimtorna: a végbél záróizomzat megfeszítése és elernyesztése. Hidd el, így elmúlik, ezek hasznosak.
2013. okt. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :-) !
2013. okt. 27. 07:13
 4/4 Judy11 válasza:

Én a hemor-rite aranyérkezelő eszközt használtam, aranyérre és végbélrepedésre, 2 használat megszüntette a berepedést és azóta nincs panaszom. Én alapvetően nagyon sok zöldséget és gyümölcsöt eszem, szóval a táplálkozásra való odafigyelés lehet segít, de szerintem nem mindenkinek.

Egyébként sajnos nem egyedi, hogy ilyen sokáig szenvedsz a panaszoktól, ahogy utána olvastam az aranyér ha egyszer jelentkezett, nem múlik el, bármikor kiújulhat, meg kell tanulni, hogyan tudod kezelni amikor már érzed az első jeleket.

2013. okt. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!