Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire számithatunk meddig...

Mire számithatunk meddig élhet igy egy ember?

Figyelt kérdés
A mamámat megmütötték hasnyálmirigy rákra 4 hónapja.második stádium voltak áttétek.62éves-az állapota nagyon rossz allig eszik lefogyott harmin 5 kilot.nemtud már egyedül járni.
2013. okt. 26. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem tudlak biztatni, de épp tegnap volt a temetése egy ismerősünknek, aki hasnyálmirigyrákban halt meg. Ő ráadásul 10 évvel fiatalabb volt mint a mamád.
2013. okt. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Sajnos a hasnyálmirigy rák prognózisa rendkívül kedvezőtlen :( Az 5 éves túlélési esély 2-5% A nagytatám kezelés és operálás hiányában 1 évet élt hasnyálmirigy rákkal. De tudni kell azt, hogy a rák elött a szervezete és a mentalitása bivajerős volt. Rendkívül sokat fogyott, szerintem kb. 40 kilós volt halála elött. És csillapíthatatlan hasi fájdalma volt hónapokon keresztül, mindaddig amíg el nem vitte :(
2013. okt. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Az előző vagyok. 68 éves volt halálakor :(
2013. okt. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az en mamamat megmutottek csak 4 honap telt el de lefogyott borzalmasan sokat es szornyu hasi fajasa van es nem hat szinte semmi tobb mint 2 orat.ez azt jelenti nemsok van hatra?
2013. okt. 27. 20:30
 5/9 anonim válasza:
Hát én nem merek semmit sem mondani... Reménykedjünk a legjobbakban. De ha biztosra tudnánk, hogy mi fog történni, akkor inkább azt kivánnánk, hogy ne szenvedjen sokat. Mivel sajnos a rákban szenvedőket a legkegyetlenebb sokszor csillapíthatatlan fájdalom jellemzi, ami a haláláig kíséri sajnos :( Én a nagytatámat haláláig látogattam, és napról napra vettem észre a gyengülését és a rák gyilkoló tulajdoságait.
2013. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
en egyutt elek mamammal en apolom ot anyukammal es nagyon rosszul van szegeny es nemtudjuk elkepzelni meddig birja meg ezt a sok fajdalmat
2013. okt. 27. 21:08
 7/9 anonim válasza:
Sajnálom :( az orvosok mit mondanak?
2013. okt. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
gyakorlatilag semmit.azaz hogy nincs semmi esej
2013. okt. 27. 21:33
 9/9 anonim válasza:
Akkor azt javasolnám, hogy foglalkozzatok sokat vele és éreztessétek, hogy nagyon szeretitek őt.
2013. okt. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!