Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a csomó? A jobb...

Mi lehet ez a csomó? A jobb oldalamon a köldököm vonalában, a lapockám alatt a csípőm felett évek óta van egy nagy csomó.

Figyelt kérdés
Veseultrahangra kűldtek vele de ott nem láttak semmit.Engem nagyon idegesít és növekszik. Olyasmi alakja van mint egy tojás csak hosszabb és már szabadszemmel is látható.Ha nyomkodom fálydalmas,egy kicsit és néha nagyon viszket.Mi lehet ez az orvosom aztmondja ne foglalkozzak vele,de engem zavar!
2013. okt. 27. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Az orvosod egy jó nagy marha. Első lépésként keress másik orvost, az majd elküld kivizsgálásokra. A csomó bármi lehet, nem kell a legrosszabbra gondolni, de az az alap, hogy utána kell járni! Az eszem megáll, hogy milyen felelőtlen orvosok vannak...
2013. okt. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
évek óta?tudod már h mi volt?
2014. febr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Még mindíg ott van és lassan növöget.

Voltam már mindenféle vizsgálaton,de sehol nem találnak semmit.

Az orvosok csak széttárják a kezüket,hogy már ötletük sincs,mi lehet.

Már mostanra akkora,hogy a simulós ruha alól simán látszik. Kb:mint egy alma,de hosszúkás.

Inkább mint egy padlizsán.

Már nem tudom mit lehetne tényleg kezdeni vele.

Valakinek ötlet?

2016. máj. 12. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!