Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek? Mi bajom lehet? 25/F

Mit tegyek? Mi bajom lehet? 25/F

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az én bajom elég hosszú történetű.

Úgy kezdődött az egész hogy 1 évvel ezelött elkezdtem rosszul lenni homályosan láttam időnként mintha valaki istenesen tarkónvágott volna.. 2 hét utánár nembírtam tovább elmentem dokihoz.

Egyből megmérte a vérnyomásom és 180/100-at mért akkor.

Kérdezte hogy mikor voltam utoljára vérvételen..mondom még soha..

Akkor itt az ideje..adott vérnyomáscsökkentőt és hazaküldött.

Elmentem vérvételre ami alapján minden teljesem rendben volt a húgysav szintem magasabbb 1 picitaz átlagnál de ezenkívül rendben.

Aztmondta a doki h valószínű sokat stresszelek mostanában és attól van ez most.

Hazaküldött és mondta hogy szedjem a csökkentöt.

Ami 3 hét után sem használt..továbbra is 180 körüli maradt a vérnyomásom. Ráadásul még a szivem is eljezdett érdekes dolgokat csinálni. Összevissza vert meg néja mintha szorongatták volna. Ilyenkor levegőt sem kaptam rendesen..

Visszamentem a dokihoz aki egyből beutalt a kardiológiára..ahol ekg,szívultrahang,24 órás hollter.

Aztmondták semmi gond nincs a szívemmel.. a 24 órás holtter kimutatta a ritmuszavaromat meg a plussz ütéseimet de aztmondta a dokinő hogy ez nem kóros nem kell gyógyszeres kezelés mivvel csak időnként tör rám ez a dolog.. ettől kicsit nyugodtabb lettem de nem lettem jobban..azt ajánlotta csináltassak egy tsh vérvételt.

Meg is történt..ahol kiderült hogy pajzsmirigy túlműködésem van.. vagyis volt mert már fél éve kigyógyultam belöle..

Nade... a ritmuszavarom meg a plusszütéseim megmaradtak amik mára már eléggé elviselhetetlenné váltak..

pedig szervi bajom nincs..

Azt tudom hogy szorongásos bajaim vannak régóta(elég durva családi gondokat éltem meg kiskoromban) meg az egyik doki aztmondta h valószínű pánikbeteg is vagyok.. ezzel magyarázta a néhavrámtörő elviselhetetlen..már néha azthiszem meghalok..pedig nem rohamokat.

Hozzáteszem hogy a pajzsmirigytúlműködésem is autoimmun alakult ki..szóval idegi eredetű...

Ugyhogy aztmondta a magándokim miután minden leletemet átolvasott újra, hogy ha mögénézünk a dolgoknak akkor minden az idegeimre vezethető vissza.

Akkor aztmondta hogy jólenne megnézetni magam egy pszichiáterrel.

De én nem mentem el mert attól félek hogy telenyomnak mindenféle antidepresszánssal meg nyugtatóval..amit én nem igazán szeretnék.


Szóval nemtudom mit tegyek..


Nagyon elvagyok keseredve..


Természetesen megakarok gyógyulni.


Elmerjek menni a pszichiáterhez?


Volt már valakinek hasonló gondja/baja


Segítséget előre is köszönöm.


25/F


2013. okt. 27. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem nyom tele gyógyszerrel, ha nem akarod. Szerintem menj el, baj nem lehet belőle, ha meg használ, akkor nyertél a dologgal.
2013. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!