Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fájó farokcsont, mitől lehet?

Fájó farokcsont, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már 3 hete tapasztalom, hogy fáj a farokcsontom. Nem állandóan, hanem az ülés és a felállás közötti mozdulat fáj, edzés, állás, mozgás alatt egyáltalán nem tapasztalom. Amennyire érzem ahogy súly nehezedik rá egy részén fáj a csontnak. Nem érzek dudort (már azon kívül amilyennek lennie kéne) vagy más elváltozást, még nem szültem és nem emlékszek rá hogy történt volna baleset pl. ráestem vagy ilyesmi. Hozzátenném gyerekkorom óta érzékeny terület ez a rész de sose volt eddig ilyen.


Csütörtökön megyek a reumatológiára, mert oda küldött háziorvos, csak érdekelne volt e valakinél hasonló, mert már csak arra tudok gondolni mi lehet ez :S


24N



2013. okt. 28. 09:46
 1/2 anonim válasza:
helló, majd írd meg mit mondott a doki, mert nekem ugyanezek a tünetek vannak. És valahogy egyik napról a másikra kezdődött kb 1,5 éve, sérülés vagy bármi nélkül, ami okozhatta volna...
2013. okt. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát azért leírom az én esetemet hátha a jövőben lesz valakinek ilyen gondja:

Reumatológián elmondtam a panaszokat, a doktornő rögtön rázta a fejét, hogy hát igen, ez nem fog elmúlni. Elküldött röntgenre. Vissza dokihoz, megnézte leletet, eredmény: semmi. Azt mondta, hogy sajnos ez is ,,népbetegség", nem gyógyítható nem tudják mitől van. Kicsit döbbenten fogadtam 24 éves fejjel a ,,semmi bajod, de fájni fog mostantól örökre" diagnózist...Beutalt gyógytornára (de nem emiatt, hanem, mert lát egy kis gerincferdülést). Szóval ennyi. Mostantól ilyen, üljek úszógumin mostantól...

Nem igazán akarok belenyugodni szóval tovább keresgélek.

2013. okt. 31. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!