Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Berekedtem, olyannyira hogy...

Berekedtem, olyannyira hogy nem is birok beszélni, csak suttogni, mit kell tennem? Többi lent

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs hogy mi történhetett. Két napja még csak fájt a torkom, ma reggel viszont amikor felébredtem nem birtam beszélni. Hangosan egyáltalán nem birok beszélni. Megittam rengeteg teát a mai nap folyamán. Egész nap sálban vagyok. Toroktablettákat is eszem, és coldrexet iszom. Mivel hogy ez csak ma jött elő,nem mentem dokihoz,úgygondolom inkább kivárom a holnap reggelt,és ha jobban leszek akkor oké,de ha nem,akkor elmegyek. Nem tudnátok ajánlani valami házi "gyógyító módszereket"?, mivel nem igazán szeretek iskola helyett itthon ülni. Előre köszönöm annak aki válaszol :)

2013. okt. 29. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne próbálj beszélni, ne suttogj.

Inhalálj kamillával vagy sós vízzel.

Lila hagyma leve, méz.

Igyál sok langyos folyadékot.

Ne egyél: fűszerest, forrót vagy hideget.

2013. okt. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!