Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A problémám: nem tudok aludni.

igazából,10-éves korom óta megy ez az egész. Voltak napok amikor tudtam aludni,volt olyan hogy 2napig semmit.

Aztán így eltengődtem,volt hogy az orvosom altatókat írt fel,nyugtató teákat... de igazából ez egy vicc,a legerősebb altatók sem használtak. És most,beérett ez a dolog..4-5 hónapja vagyok így. Éjjel semmit sem alszom. SEMMIT! délelött 10-kor lefekszem,és 12-13:00 kor már ki is pattan a szemem...aztán aznap,és másnap teljesen lekell fárasztanom magam,hogy tudjak aludni,és akkor se 8-órát... még véletlenűl se. maximum 4-et.

Nagyon rosszul vagyok... mindennap szédülök,az arcom,úgy néz ki,mintha 10-évvel öregebb lennék,mint ami vagyok.

Az orvosommal nem vagyok valami jóban...ezért nem is járok hozzá. Elakarok menni egy másik orvoshoz,csak nincs időm hozzá. ( folyamatosan dolgozok,és még esti iskolába is járok ) a napokban volt a legroszabb... 3-napig nem aludtam,csak percekre szundítottam el..és most fáj mindenem :( lábra se tudok állni.. ez mitől van? mit csináljak? nem iszok kávét,energia italt,semmi ilyen koffeines dolgot, nem is tudom már mikor aludtam el rendesen úgy,hogy kipihenten ébredtem. talán 6-hónappal ezelött.... van aki ugyanilyen cipőben jár? kérlek segítsetek! köszönöm. 18L



2013. okt. 30. 05:38
 1/2 anonim ***** válasza:
A vérnyomásod nem magas? Az is okozhat álmatlanságot. Többet kellene friss levegőn tartózkodnod. Valami sport is segítene.
2013. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem magas,sőt,talán még egy kicsit alacsony is. Sportolok,boxolok 4-éve. mondjuk friss levegőn annyira nem tartózkodom sokat,ez igaz
2013. nov. 1. 19:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!