Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Még mindig ettől vagyok...

Még mindig ettől vagyok rosszul vagy más baj lehet?

Figyelt kérdés

Hétfő óta nagyon beteg voltam.Tüszős mandulagyulladás.39-40 fokos lázam volt ( hétfő éjjel,kedd éjjel).Voltam orvosnál mondta,hogy tüszős mandulagyulladás illetve a nyirokcsomók is megvannak dagadva.Azóta szedtem erős fájdalomcsillapítókat és antibiotikumot.Lázam már egyáltalán nincs általában nálam 2-3 nap alatt lemennek ezek a betegségek.Már jobban is éreztem magam közérzetileg is és a torkom sem fáj már annyira ( bár amikor nyelek kicsit olyan érzés mintha bökne valami a torkomba) viszont jobb oldalon a nyirokcsomó még mindig megvan dagadva.Most estefele már megint kezdtem gyengének érezni magam és a közérzetem is elég rossz volt.De nincs lázam.Viszont kicsit félek attól hogy megvan dagadva a nyirokcsomóm.

Valószínű,hogy ez még mindig a betegség miatt van? Nem pedig más betegség lehet az oka?


2013. nov. 2. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
igen ez még lehet attól... ne ijedj meg nincs semmi komoly betegséged! :) mondjuk ha megint belázasodsz menj vissza a dokihoz, írjon még fel más gyógyszert is...
2013. nov. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! :)
2013. nov. 3. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!