Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szédülés, hányinger mitől...

Dínó96 kérdése:

Szédülés, hányinger mitől lehet? Szinte minden reggel, főleg ha korán kell kelni és el kell mennem itthonról de sokszor még ha nem is akkor is jelentkezik.

Figyelt kérdés
Reggelente gyakran szédülök és hányingerem van. Reggelizni szoktam, , vérszegény nem vagyok/bár voltam ,de már meggyógyultam/. Aztán voltam inzulin-rezisztens is de már ebből is meggyógyultam. Megfigyeltem hogy ez a hányinger plusz szédülés főleg reggel és este erősödik napközben többnyire csak a szédülés van meg. AZ sem állandó jelleggel. Néha a fejem is fáj és nagyon fáradékony vagyok. Úgy érzem amikor 2-kor suliból haza érek mintha 12 órán keresztül fizikai munkát végeztem volna és általában alszom is délután .

2013. nov. 5. 21:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt: 17 éves lány vagyok .
2013. nov. 5. 21:53
 2/13 anonim ***** válasza:
Terhesség kizárt?
2013. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Korán reggel sokmindenkinek van hányingere, a legtöbben kinövik. Tizenévesen nekem is volt, meg szinte mindenkinek, akit ismerek. Majd kinövöd. A többi tüneted aggasztóbb inkább. Eszel, iszol napközben? A délutáni fáradság, fejfájás akkor szokott lenni, ha valaki nem iszik, nem eszik egész nap. Ha nem emiatt, akkor pedig érdemes lenne jobban kivizsgáltatnod magad.
2013. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha eszel, iszol rendesen, lehet vitaminhiány is (egyoldalú táplálkozás, egyél gyümölcsöt). Nálam a vashiány miatt voltak hasonló tünetek. De egy vérvétel mindenképpen jó lenne, lehet, hogy pajzsmirigy-probléma (szintén tinédzserkorban "kaptam el", sajnos nem gyógyultam meg belőle). Viszket a bőröd, száraz és sokat hullik a hajad?
2013. nov. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom miért, de én 16/L vagyok, és nekem is minden reggel hányingerem van, főleg ha el kell menni itthonról.
2013. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Most voltam nőgyógyászaton nem mondták hogy terhes lennék, bár rák szűrésen voltam.. meg ultrahangon na mind1. Hát amennyire lehet eszem,iszom rendesen :) De pont most keltem fel két perce és úgy érzem mindjárt idehányok..Az utóbbi napokban egyre erősödik... És napközbe sokkal éhesebb vagyok,mint régebben..
2013. nov. 8. 06:04
 7/13 A kérdező kommentje:
Pedig ugyanannyit eszem,mint máskor :)
2013. nov. 8. 06:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha van férfi-kapcsolatod, akkor csinálj egy terhességi tesztet! Gyógyszertárban kapható a csík, otthon meg tudod magadnak csinálni a tesztet. Kiváncsian várom az eredményt! :)
2013. nov. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Vettem tesztet, nincs baba :)
2013. nov. 18. 09:00
 10/13 anonim ***** válasza:
:))
2013. nov. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!