Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Homlok ureggyulladas lehet?

Homlok ureggyulladas lehet?

Figyelt kérdés

ugy egy 3hettel ezelott fajt a szemem, az orrom, es a halantekom de csak a jobb oldalon, majd ugy egy hettel ra elkaptam valami virust. Natha, torokfajas, kohoges, hoemelkedes. Abbol kigyogyultam, de azota minden nap iszonyat fejfajasom van. De csak a fejem jobb oldala (halantektol a tarkomig eros, nyilalo fejfajas). Homlokureggyulladas lehet vagy migren?

Az orvosom nem tudott mit mondani, menjek el szemeszetre. Dehat tudom hogy a szememmel nincs semmi baj.


2013. nov. 7. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
kérd, hogy küldjön el röntgenre
2013. nov. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Homloküreggyulladásnál a homlokod fáj. Azt nem tudom, hogy kisugárzódhat-e máshova is, de nekem mindig a homlokom fájt.

Szedj 3x1 500 vagy 1000 mg Augmentint pár napig. A legerősebb gyuszicsökkentő.

2013. nov. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Augemntinnél vannak már jóval modernebb,"erősebb" gyull. csökkentők és hála istennek egyiket sem lehet recept nélkül kapni. Menj el gégészetre,ott elküldenek ha kell RTG-re és meg tudják mondani van -e homloküreg gyulladásod. Ha nincs akkor menj el szemészetre,aztán neurológiára. Csak az a baj,hogy oda beutaló kell a háziorvosodtól.
2013. nov. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!