Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Epe Hólyag eltávolításom...

Epe Hólyag eltávolításom lesz, két hét múlva, mert tele van kövekkel, nagyon félek. Akinek volt már, az leírná nekem hogyan zajlik? Részletesen. Nagyon félek.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm...
2013. nov. 12. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

az én helyzetem nehezített volt egy 6 hetes babával, így előre megcsináltuk ambulánsan a kivizsgálást (ekg, labor, uh), ezzel mentem be egy reggel a kórházba, 6.30-ra kellett mennem, délelőtt megműtöttek altatásban, 20 perccel később már a szobámban feküdtem, kilógott a hasamból egy cső. A szoptatás miatt kevés fájdalomcsillapítót kaptam, úgyhogy nem volt túl kellemes. Másnap délelőtt engedtek haza, akkor kivették a csövet is, 1 hét múlva pedig a varratokat.

Nem nagy ügy, főleg szülés után friss élményekkel, néhány apró heg van a hasamon, oldalamon, de egyáltalán nem zavaró, sokkal jobb, mint az epeköves rohamok voltak. 2 hét szigorú diéta műtét után, aztán pedig ki kell tapasztalni, hogy mit bírsz enni és mit nem.

2013. nov. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugi, rutinműtét :))

Engem pénteken felvettek kórházba, vérvétel, beszélés altatódokival, műtős dokival,majd hétvégére hazamentem. Persze papíron be voltam írva. Aztán vasárnap este vissza, hétfő reggel műtőttek. Be kellett mosakodni fertőtlenítővel, adtak ilyen műtős ruhát,mondták hogy vegyek le minden fémet magamról. Aztán én kaptam "reggelit" infuzióban, mert cukorbeteg vagyok, így inzulin, vércukormérés.Aztán a ruhát is le kellett venni,takarót rám, majd az ággyal együtt betoltak a műtőbe. Ott az előtérbe átettek egy másik ágyra. (Barátnőim mindig ezen akadnak ki, hogy úristen pucéran egy műtős fiú karjában, ilyenkor ez az utolsó dolog, ami érdekel). Aztán előkészítettek, mindent rámraktak, bekötötték altatót, aztán utána a nagy semmi. Arra emlékszem, hogy az altatós néni simogatja a fejemet, hogy jól van túl vagyok rajta, már alhatok (mindig felébresztenek utána)

2013. nov. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!