Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi az az inhüvely gyulladás?...

Mi az az inhüvely gyulladás? Érezhetem a csuklómban?

Figyelt kérdés
Tegnap ótákat kellett gépelnem és ma nagyon fáj a bal csuklóm, alig tudom mozgatni. Vagy ez más?
2013. nov. 13. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, megerőltetéstől kijöhet az inhüvelygyulladás, nekem még egy pukli is nőtt a csuklómra egyszer, nagyon tud fájni, Kenegesd reuma krémmel, és fáslizd be, pihentesd.
2013. nov. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Be kell fáslizni úgy, hogy a tenyereden keresztül is menjen a kötés. A hüvelykujjadnál főleg. Akkor fog némileg tartani.Lehet kapni gumis csuklószorítót is. Olyan kell, amelyiknek van lyuk a hüvelykujjadnak.
2013. nov. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az a furcsa, hogy csak a csuklóm fáj, az ujjaim nem. Vizes borogatás mehet a fásli alá? Mert az mintha most enyhítené egy picit a fájdalmat.
2013. nov. 13. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mehet, vagy borogatod, vagy fáslizod. Amíg pihenteted a kezed borogasd, napközben ha nem vagy otthon, vagy terheled, akkor fáslizd. Éjszakára ne legyen rajta.
2013. nov. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem fájtak az ujjaim, csak a csuklód, és a csuklómod volt a csonton egy kemény fájdalmas gumó jó ideig, reumakrém sokat segíthet.
2013. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, befásliztam és mára sokkal jobb lett!
2013. nov. 14. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!