Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Érdeklődőm hátha tud esetleg...

Leila Genoveva kérdése:

Érdeklődőm hátha tud esetleg valaki valamit. Ahol lakom az orvosok által pánik beteg vagyok de ugy álapitották meg hogy semmien vizsgálatot nem végeztek el! A rohamok egyre rosszabbak. Vmi?

Figyelt kérdés
De e mellet vannak olyan tünetek ami nem a pánik betegségtől van. Erős fejfájás, szédülés, balkari fájás, melkass fájdaom, sziv fájdalom, hányinger, szurás érzése. Van hogy szememmel ideig nem látok, csak foltokat, hadd ne soroljam. Valaki valami ötlet, vagy valami hasonlo?
2013. nov. 14. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
ez igy kb. barmilyen ismert vagy ismeretlen betegseg tunetei lehetnek. valoszinuleg pont azert diagnosztizaltak panikbetegseget. ha volt teljes kivizsgalas es nem talaltak semmilyen szervi problemat, akkor eleg valoszinu h. igazuk is volt.
2013. nov. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi vizsgálat. Se teljes kivizsgálás semmi.
2013. nov. 14. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudsz más orvost keresni? Aki hajlandó kivizsgáltatni?

Nekem hasonló tüneteim voltak, a szememmel nem volt gond, de egyébként egyezik.

Pánikbetegnek nyilvánítottak vizsgálat nélkül, a pszichiátriára kaptam beutalót.

2 hétig folyamatosan lázas voltam, mentő vitt el a végén, kiderült, hogy tüdőgyulladásom van, amit lábon hordtam, plussz mellhártyagyulladásom lett, aztán valahogy megmaradtam, pedig nem volt ez olyan egyértelmű.


Nem állítom, hogy neked is ez a bajod, de úgy pánikbetegnek nyilvánítani valakit, hogy nem történt előtte szervi kivizsgálás, hát...

2013. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!