Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalhat ez a tünet?...

Mire utalhat ez a tünet? (llent. )

Figyelt kérdés

Utobbi napokban puffadást éreztem (de ma már nem)...

illetve lefekvéskor felkeléskor korog a hasam de nem az éhség miatt...illetve előbb voltam WC-n és kicsit véres volt egy két része...semmi fájdalom nincs étvágyam van...Esetleg valami komoly probléma lehet dokihoz csak jövőhéten tudok menni..szóba jöhet rák vagy daganat 19/f?


2013. nov. 18. 20:04
 1/2 anonim válasza:
Nem kell azonnal rosszra gondolni! Puffadás,illetve véres széklet étkezés miatt is lehet!Gondolkozz el mit ettél a napokban,ittál-e elég folyadékot. De ha tovább fent áll a probléma,akkor irány a doki! DE a napokban igyekezz, gyümölcsöt illetve könnyű kajákat enni! Vizsgáld meg megmaradnak-e a tüneteid.
2013. nov. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
egész nap nem voltam felpuffadva még reggel se de most hogy ettem két sor milka csokit felpuffadtam tőle de mondom egésznap mint ha bajom nem lett volna
2013. nov. 18. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!