Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez betegség vagy átmeneti...

Ez betegség vagy átmeneti állapot?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy fogalmazzak.. mostanság elég furán állok a matematikához.. egy képlettet nézve fejben eltervezve megtudnám oldani..+ tanári segítséggel. De mikof hozzá állok akkor azon kapok fel hogy ideges vagyok és a számokat amit gondolok nem írom le hanem rosszat írok helyette.. pl: 5re gondolok de 3-6 írok.. ez mi lenne? orvos tudja vizsgálni?

2013. nov. 20. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kialvatlanság okozza.. most miért nem alszol már?? Senki nem tud normálisan számolni, ha nem aludta ki magát. Jó éjszakát!
2013. nov. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
beteg vagyok most sajna ès nincs sulimse
2013. nov. 20. 00:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha már mindenképpen betegségre akarsz gondolni akkor csinálj meg egy diszlexia tesztet, de szerintem egyszerű figyelemzavar, vagy esetleg más gondjaid vannak ami miatt nem tudsz odafigyelni.
2013. nov. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem biztos a tudásod.

A képletet nem nézegetni és eltervezni csak, hanem sokat gyakorolni is.

És bemagolás előtt MEGÉRTENI!

2013. nov. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem akèpletet tudom a megoldàsàt is.. de mostanság nem jön össze .. sose kaptam 1estkèpletekbõl de most igen.. a tanár lehülyézet hogy mitkeresek itt.. milyen az a diszlexia teszt?
2013. nov. 20. 07:40
 6/7 anonim ***** válasza:
hogy mit keresel? talán tanulni szeretnél .. és a tanárnak meg tudomásul kéne venni, hogy nem 30 pici Gauss ül ott, és úgy magyarázni, tanítani. Lehet, hogy néhány magánóra rendbe tenne.
2013. nov. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sose kellett..
2013. nov. 20. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!