Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Letöröljem a begyulladt...

Letöröljem a begyulladt mandulámról azokat a kis fehér foltokat?

Figyelt kérdés
Vagy majd maguktól elmúlnak? azt olvastam hamarabb meggyógyulok ha leszedem, de nehezen hozzáférhető helyen vannak ma megpróbáltam óvatosan leszedni sikerült is egy de utána vérzett a mandulám.

2013. nov. 21. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy pohár vízbe tegyél egy fél kis kévés kanál szódabikarbónát és azzal gargalizálj naponta 2x. Ez is segít leválasztani a lepedéket fokozatosan.
2013. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kévés =kávés bocs ezt elírtam
2013. nov. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmi értelme letörölnöd, mert a mandula olyan, mint egy szivacs. Belül tele van gyulladással, szóval minek "törölnéd le kívülről a szivacsról a habot"?

A megoldás: ezt szedd: ANGIN-HEEL homeopátiás tabletta. Naponta minimum 3-szor 1-et elszopogatni (éhgyomorra) 1 hónapon keresztül.

Ha szedsz valamilyen antibiotikumot, akkor pedig ne felejts el probiotikumot szedni közben is és utána is! Sok hétig. De minimum Bakony vagy Danone aktívia probiotikus joghurtot, vagy Milli Jangát, vagy amit találsz és probiotikus.

2013. nov. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég ha lenyalod.
2013. nov. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ha szedsz valamilyen antibiotikumot, akkor pedig ne felejts el probiotikumot szedni közben is és utána is!"


Így van! Ha az ember annyira ostoba, hogy valami vegyszert tol a szervezetébe, akkor tetézze már azzal is, hogy toljon egy másikat az első okozta károk enyhítésére. Az nem baj ha a második okozta károk enyhítésére egy harmadikra lesz szükség, hiszen ennek mellékhatásait egy negyedikkel megszüntethetjük, nem érdekes hogy 30 éves korunkra mellrákunk lesz, hiszen azt már tudják kezelni mérgező kemikáliákkal és ha ettől lekopaszodunk majd jó kis vegyszerekkel újranövesszük.

2013. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 B.Ági ***** válasza:
A probitikum nem vegyszer!!!!!!!!
2014. ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szamo77db ***** válasza:
Nekem rengeteg baj volt a mandulámmal. Ki is kellett venni, 32 éves voltam. Azt mondta még gyerekkoromban az egyik orvos, hogy egyek sok pirítóst, mert az egy elég durva étel és nyelés közben kiszúrja a tüsszőket a mandulámon. Próbáld ezt ki, hát ha bejön neked is. De ne piszkáld, mert könnyen felvihetsz rá valami fertőzést, az meg igazán nem hiányzik!
2014. aug. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!