Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már egy éve lesz hogy folyton...

Már egy éve lesz hogy folyton pánikrohamok jönnek rám eddig csak este estefelé jött rám de mostmár nappal is. Hogy lehet kigyógyulni ebből a betegségből?

Figyelt kérdés

Tünetek:

gyors szivverés

verejtékezés

hirtelen nem kapok levegőt

melkhas feszülés



2013. nov. 21. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Szia !

Tudod a mai világban, nagyon sok ember él a környezetedben akikről nem is gondolnád,hogy hasonló "bajokkal" küzd mint te.

Itt vagyok PL. Én.

Néha nagyon jól kezelem a helyzetem,néha kevésbé.

Néha arra gondolok,hogy elmegyek egy Pszichológushoz.

Néha meg arra,hogy és mit tudna nekem segíteni egy ,pszichológus.? Minek menjek ? Majd én megoldom.

Néha felkeresem a www.gyaloglo.hu és benne a Psziché szobát és beszélgetek hasonló "gondokkal" élő emberekkel.

De a legtöbbször arra gondolok,hogy szerintem ezt a problémámat egy egyszerű,nevezzük trükknek,megoldásnak,stb.- vel meg lehet oldani.

Ha gondolog beszélgethetünk,írhatsz.

2013. nov. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben beszélgesünk
2013. nov. 22. 00:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia ! Ha gondolod írhatsz privátba is. Meg írhatod Pl. hogy mikor hol milyen körülmények közt szokott rád jönni a nem kívánt hangulat és egyáltalán mikortól tart az állapot, meg arról is írj ,hogy szerinted mi az ami kiváltotta nálad ezt az állapotot, azaz mikor telt be először a "pohár".
2013. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Röviden leírom a lényeget.Egy volt pánikos vagyok...megjártam a poklok poklát.De tudom a megoldást:NE ÁLLJ ELLEN SEMMINEK! a félelemmel szembe kell nézni,nincs kibúvó,ez az egyetlen választás,hogy leküzd a rohamot.Ha jön a roham,éld át! ne legyen benned ellenállás! Legyél a jelenben,a most-ban,ott,ahol épp vagy! tehát rohamnál elkezdesz lélegezni lassan,ritmusosan,és mélyeket,figyelsz a légzésedre,ezzel a figyelmet is el tudod terelni,koncentrálni tudsz a jelen pillanatra,és segít egyensúlyba hozni az éppen felborult test-lelki állapotot.A másik dolog,hogy ne foglalkozz a gondolataiddal.Engedd,hogy a negatív gondolatok(össze fogok esni,meghalok,elvisz a mentő,stb) áthaladjanak rajtad,ne ragadj le egyiknél sem.még egyszer:NE ÁLLJ ELLEN A FÉLELEMNEK.ha így teszel fél perc alatt elmúlik,meglátod,csak illúzió az egész,és semmi bajod nem lesz.

2013. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!