Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » FÜLZÚGÁS! MIT TEGYEK?!

FÜLZÚGÁS! MIT TEGYEK?!

Figyelt kérdés

Hétfőn este elkezdett a fülem sípolni vagy csengeni. Hirtelen 1-ről a 2-re jött. Az előtt néha, néha sípolt pár másodpercre, de most állandóan 0-24 és most nagyon hangosan!


Most elviselhetetlenül zúg, cseng, sípol!! MIT TEGYEK?! Nem múlik, talán egyre rosszabb. Egyre jobban félek és idegesedek. Aludni nem tudok, megnyugodni se.


MIT TEGYEK?! MI OKOZHATJA?!



2013. nov. 21. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Csapjá be egy altatót haver!
2013. nov. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azonnal menj fül-orr-gégészhez. Nem áltatlak, nagyon gyakran nem szokták felfedezni a hirtelen jelentkező fülzúgás okát (én vagyok egy élő példa, nekem 8 éve zúg), de kizárják a lehetséges súlyos okokat, és ha semmi felfedezhető oka nincs, akkor is _minél hamarabb elkezdett_ infúziós kezeléssel meg tudják adni az esélyt, hogy javuljon/ne romoljon. De el kell kezdeni a kezelést mihamarabb. Ne pazarold az időd!
2013. nov. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnyugatató... Nem akarom, hogy így maradjon! 3 nap alatt őrületbe kergetett már! Hétfőn, ha addig kibírom ép idegekkel akkor irány orvos. Ilyen erősen nem zúgott soha! Azelőtt szinte egyáltalán nem. MOst 2 napja állandó ez a szar!
2013. nov. 22. 20:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Mi lett veled azóta elmúlt a zúgás jobban vagy?
2014. máj. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!