Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Néhány napja duzzanat nőtt a...

Néhány napja duzzanat nőtt a jobb oldali farpofámon, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nézegettem a dermoid cisztáról szóló cikkeket, de nekem nem középen található, hanem egy kicsit a jobb oldalon, közvetlenül alatta. Lehet, hogy csak a sok ülés okozta, vagy esetleg bevertem valahol?

Az ülés és a hanyatt fekvés is problémát okoz.

Tudnátok segíteni, milyen krémeket esetleg kezelést ajánlanak ilyenkor? Szeretném elkerülni az orvosokat, ha megoldható, hány napot érdemes várni vele, hogy esetleg lemegy?

Köszi a válaszokat


2013. nov. 23. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van,az bizony ciszta...voltam vele orvosnal,aztmondta műtét abba nemmentem bele ezert fel evente kontrola...nem noll nincs vele gond ha hideg van mondjuk fajdogall...de egyebkent semmi....
2013. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt még hozzátenném, hogy a úgy érzem, a duzzanat maga a csont és az van bedagadva. Soha nem volt még ilyenem, fogalmam sincs mi ez
2013. nov. 23. 13:24
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de én nem hiszem hogy sokáig bírom ezt, ugyanis nem kicsit fáj ülés közben
2013. nov. 23. 13:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél beszari, menj el orvoshoz. Miért jobb otthon kínlódni meg csodamódszerek után bújni a netet? Duzzanat meg nem nő az ember valagára sok üléstől vagy attól, hogy beütöd. Arra nem gondoltál amúgy, hogy simán csak egy irgalmatlan nagy pattanás? Az is tud úgy indulni, mint egy bitang nagy dudor aztán majd beérik.
2013. nov. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De gondoltam arra is, viszont egy pattanás azért 3nap alatt már szerintem felismerhető.

Ha hétfőig nem megy le elmegyek orvoshoz, addig is valami javaslat esetleg?

2013. nov. 23. 13:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Hááááát, nekem nőtt már ilyen kis r0hadék a szebbik felemre és ott virult éretlenül vagy egy hétig, mire bírtam vele valamit érdemben kezdeni... Ha hétfőig változatlan, menj vele dokihoz, sok mindent nem lehet nagyon mit csinálni... Próbáld párnát rakni magad alá és feküdj a hasadon/oldaladon.
2013. nov. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!