Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség lehet? Idős...

Milyen betegség lehet? Idős édesapám szájában fájdalmas sebek jelentek meg, nem tud enni sem.

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 15:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy hétfőn mindenképpen menjen el orvoshoz, csak az a baj, hogy ő nem is nagyon akar elmenni én meg 700 km-re vagyok tőle ....
2013. nov. 23. 15:54
 2/10 gömbicica ***** válasza:
86%

ha netán protézise van, akár attól is lehetne.

de mindenképpen fogorvoshoz kellene elküldeni!

vagy szájsebészetre!

vagy esetleg keresd meg a családorvos telefonszámát, és kérd meg, hogy legyen segitségedre.

mondjuk kimehetne hozzá, ha esetleg járóképtelen, és megnézhetné.

ilyennel nem lehet viccelni((( lehet sajnos nagyon komoly dolog is(((

2013. nov. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Értem. Nincs protézise, saját foga van, egy kivételével mind meg van. Azt hiszem egyik foga rossz.

Azért félek én is mert apai nagyapám szájrákban halt meg.

2013. nov. 23. 16:11
 4/10 gömbicica ***** válasza:

egy rossz fogtól nem lehet ilyesmi.

az öröklési dolog sajnos elgondolkodtató(((

Esetleg afta nem lehet?????

Az mocsokul tud fájni. és tényleg se enni, se inni nem lehet tőle (((

[link]

2013. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akár lehet afta is. Remélem csak az!
2013. nov. 23. 18:41
 6/10 gömbicica ***** válasza:

Mindenképpen vedd rá, hogy elmenjen dokihoz!!!!!

esetleg nézd meg a képeke az aftáról gugliban ha még nem láttál, és kérdezd meg Édesapádat, hogy milyen elváltozást lát Ő magán. hátha tényleg az.

de ez tényleg nagyon rossz érzés((( nekem volt( fogászati kezelés után. fogat csiszoltak, és gondolom valami megsérthette a nyálkahártyát, és nagyon rossz volt(((((

2013. nov. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ha elmegy orvoshoz, akkor lehet, hogy tud rajta segíteni, de ha nem megy el, akkor ezután mindig csak szenvedni fog!
2013. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Öblögetett kamillával, ahogy mondtam és azt mondja már sokkal jobb .....
2013. nov. 24. 11:41
 9/10 gömbicica ***** válasza:

ne hagyd magad!!!!!

tudod milyen a fogfájás is. éjszakákat nem alszol, aztán mire eljutsz a dokihoz, baxik ugye fájni, és akkor mondja az ember, hogy

ááááá már nem is fáj!!! ahhha!

éjjel megint kezdi(((


Helyedben nyugodtabb lennék, ha látná orvos!!! De a kamilla elképzelhető, hogy elvégezte a "piszkos munkát" és kitakaritotta a bajt :-)

2013. nov. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, hogy bíztatsz! Köszi, és persze rágom a fejét, hogy menjen orvoshoz csak engem is a héten műtöttek és ez egy kicsit visszafog, no meg a távolság . . . Folyamatosan tartjuk a kapcsolatot skype-n és amennyire tudom ösztönzöm, hogy hétfőn ballagjon el az orvoshoz.
2013. nov. 24. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!