Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Naponta 3x van székletem....

Naponta 3x van székletem. Utalhat ez valamilyen betegségre?

Figyelt kérdés
Párom ijesztett meg, mert szerinte ez elég sok. Viszont a székletem normális állagú, színu (bocsi, ha undi). Csak gyors lenne az emésztésem, vagy valami betegségem lehet?

2013. nov. 24. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez normálisnak tűnik, főleg, ha amúgy nincs jele annak, hogy bajod lenne.
2013. nov. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel ég nincs semmi gond! Hasmenésről akkor beszélhetünk,ha naponta 3-nál többször híg széklet ürül. Akkor sincs baj,ha naponta 3-nál többször van normál állagú székleted és akkor sem,ha naponta 1x hígabb.
2013. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális. Nekem van, hogy 4-5 is összejön. Mégsincs semmi bajom. Akkor van probléma, ha egyáltalán nincs.
2013. nov. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyors az emésztésed.

Ha egyéb panaszod nincs, és a széklet állaga, színe is rendben van, akkor pont a "bűvös" hármas számot tekintik határnak. Napi három és háromnaponta között nincs ok az aggodalomra.

2013. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!