Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Külső aranyérre alkalmazzak...

Külső aranyérre alkalmazzak kúpot?

Figyelt kérdés

1,5 hete voltam orvosnál aranyér panaszokkal (végbélnél kis kitüremkedés), aki belülről is megvizsgált, s aranyeret állapított meg. Doxiproct kenőcsöt írt rá, azt mondta naponta 2x kenegessem vele, de eddig semmi változás.


A dobozban volt a tubusra csavarható kúp, amivel a belső aranyeret lehet kezelni. Eddig én azt nem használtam, megpróbáljam azzal is kezelni az aranyerem? Lehet azért nem volt érdemi változás eddig, mert mindig csak kívülről kenegettem?


2013. nov. 25. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem mikor kis kitüremkedésem volt, egyből kúpot használtam (Reparon) és max 2 nap alatt visszahúzódott. Én javaslom, inkább belülről kezeld, mert ártani nem ártasz vele, és szerintem a javulás is hamarabb várható! Jobbulást!
2013. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még mindig a Reparon a nyerő. Kúp-kenőcs együtt.
2013. nov. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!