Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bélprobléma ez szerintetek?

Bélprobléma ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Az van hogy másfél hete egy hétig puffadtam mindentől szedtem rá Normaflore-t diétásan ettem úgymond és hát már elmúlt a puffadás ám de nézem a székletem és zöldes darabka volt benne a mai nap tegnap borsó főzeléket ettem mondjuk és ami még van, hogy bélkorgást érzek esténként lefekvéskor és, hogy ez mi lehet szerintetek 19/f
2013. nov. 27. 22:40
 1/5 A kérdező kommentje:
a székletről még annyit, hogy világosabb egy kicsit meg mintha nyálkás fehér darabkák lennének benne de nem feltünő nagyon
2013. nov. 27. 22:41
 2/5 anonim ***** válasza:
A zöld a borsó. Ha valamilyen vírus vagy baktérium volt az emésztőrendszeredben és az okozott bélgyulladást,míg meg nem gyógyul lehet ilyen a székleted. Természetesen lehet krónikus bélbetegség is,vagy valamilyen érzékenység következménye (laktóz,glutén). De még várjál. Ha nem tapasztalsz javulást a héten, menj el orvoshoz.
2013. nov. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Milyen betegség merülhet fel? ja és egyébként nincs székrekedés felváltva hasmenéssel illetve nem fáj a hasam...modnom a puffadás megszűnt csak világosabb széklet meg esténként morgó gyomor
2013. nov. 27. 23:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért szedtél normafloret
2013. nov. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát mert gondoltam valami kis vírus lakozott bennem és az tudom, jótékony hatású baktérium ami tisztít
2013. nov. 28. 01:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!