Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kicsit kezdek megijedni, de...

Kicsit kezdek megijedni, de nem tudom, hogy ez megfázás vagy nem?

Figyelt kérdés

nemrég kiírtam egy ilyen kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__5064123-..

aztán,rá egy hétre éreztem a betegség ízét a számban és csütörtökre elkezdett fojni az orrom meg berekedtem.



2013. nov. 30. 13:59
 1/5 A kérdező kommentje:
+egy pár napig ugye nem volt semmi bajom,aztán a betegséggel együtt a hajam elkezdett hullani,ez volt először is,de elmult,most pedig újra...
2013. nov. 30. 15:29
 2/5 anonim ***** válasza:

Azóta sem mentél el orvoshoz, laborba??? :OOO A hajhullás mértéke mekkora volt? Az akár lehet már az idegességtől vagy a legyengült immunrendszertől, de bármilyen betegségnek a tünete lehet. A megfázás/nátha pedig, ha pihensz és kezeled (azt írtad, doki adott gyógyszert rá), akkor annak MAX egy hét alatt el kell múlnia.


Tök mindegy, hogy mennek ott a dolgok, mindenképp a lehető LEGHAMARABB menj el több kivizsgálásra is!!!! Ez nem játék! Itt főleg már a hajhullásra írom ezt inkább. Lázad van? A fehér folt a nyelveden, azzal mi van?

2013. dec. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Voltam orvoshoz, megnézte a torkomat, aztán rákérdeztem mitől vannak ilyen piros vérrögök a torkomon...tudod mit mondott? "mutasd csak mégegyszer" -.-" Annyira gagyi orvosok vannak itt...Aztán mondom, hogy nem kell e vért adni vagy valami, azt mondta, hogy a vizsgálat úgyis rosszat fog mutatni, mert beteg vagy....omg!!!

A hajam most is hullik, mert beteg vagyok, mondjuk nem annyira, de kb 20-30 szál.Ez azért sok, mert naponta alig 5 szál hullik ki, ha nincs semmi bajom.

Mondom, hogy az a múltkor volt, most megfázási tüneteim vannak, csak van még1 dolog...a vérnyomásom állandóan játszadozik, eddig évente 1x fordult elő, de az utóbbi hónapba 3x.Ma sem voltam suliba, mert annyira rosszul voltam ettől, hogy reszkettem és hányingerem volt. :S

2013. dec. 2. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy ez van. :( Merre laksz, hogy nincs normális orvos a környéken? Ez azért elég szomorú. Magándokihoz vagy kórházba nem tudsz menni? Sajnos fizetni kell, de ha súlyosbodik az állapotod, akkor mindenképp érdemes lenne elnézni egyhez... Minket sem vet fel a pénz, felesleges dolgokra nem szeretünk kiadni, de az egészség mindennél fontosabb, azon nem szabad spórolni.


Mielőbbi jobbulást, Írd meg, mi volt.

2013. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kárpátalján lakok, ha megtudom, akkor írok privátban. :)
2013. dec. 3. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!