Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasi sérv esetén mit kell tenni?

Hasi sérv esetén mit kell tenni?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam orvosnál és kiderült, hogy sérvem van.

A doki azt mondta, hogy nem tud mit csinálni ez van. Én elhiszem, de nagyon fáj a hasam. Tele meg még se akarnám magam gyógyszerezni...


20/L


2013. dec. 3. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Minden servet műteni kell, olyanok mint a vakbelgyull. Bármikor szovodmenyt okozhat, hasiserv esetében kizarodas lehet ami hashartyagyulladas.
2013. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A nénje térgyit azt! :( Ha már kigondoltam, kimondom.

Hogyne tudna mit tenni vele!?


Na, szóval. Azonnal be kell utalni a sebészetre - pláne, ha fáj - és megműteni. Ha a sérv kizáródik, akkor fénysebességgel kell műteni (kb. mint a vakbelet), különben másnapra meghal a beteg. Nekem volt kizárt lágyéksérvem (nő vagyok), tudom, hogy mi az ábra.


Keress egy másik orvost, minél előbb műtsenek meg, de ha fáj a hasad, akkor AZONNAL műteni kell!

2013. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azt mondta tornázzak meg kevesebbet egyek, hogy ne záródjon ki bél szakasz. ennyi a megoldás? vagy komolyan műtét kell?
2013. dec. 3. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!