Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szemölcs irtás?

Szemölcs irtás?

Figyelt kérdés
Tud valaki valami jó kis házi praktikát, gyógymódot?? Mert már nagy idegesit, és egyszer le lett fagyasztva, de "visszanőtt"!! Mit tegyek? Most vérehullóval szoktam beizélni, de nem nagyon veszem észre hogy csinálna vele valamit...

2013. dec. 6. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem tudok, azért csatlakozom hozzád, mert nekem is ez a gondom, kíváncsi vagyok a válaszokra. Én ecsetelgettem is, meg tettem rá tapaszt, többször kivágtam, de mindig visszanő...
2013. dec. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pedig már örültem h valaki talán ad vmi tanácsot :D:D de leglább nem csak nekem van ilyen bajom, úgy utálom am :/
2013. dec. 9. 21:25
 3/9 anonim válasza:

Sziasztok!


A szemölcsöt vírus okozza, és bármennyire is hihetetlen, a C-vitamin megfelelő dózisa megöli a vírusok tetemes részét:) Szóval szedjetek C-vitamint, mondjuk 4000-5000 milligrammot naponta, és pár hét alatt elmúlik (személyes tapasztalat). Érdemes utána is szedni a C-vitamint, mert csak pozitív hatása van:) 120db-os 1000 milligrammos tablettás kiszerelésű c-vitamint kapni kb. 2000 Ft-ért szinte bármilyen tápkieg. boltban.

)

2013. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Anyumnak, öcsémnek bevált most én csinálom és már a 3. napon jön kifele. Viszont ha nem csak a szemölcsre kerül a citromhéj akkor a bőrt nagyon csípi és iszonyatosan fáj szóval óvatosan. A szemölcsöt nem fájdalmasan marja.


1. Vágj apró kockákra citromhéjat.

2. Tedd ecetbe a kockákat.

3. Minden nap vegyél ki egy kockát, és ragtapasszal rögzítsd a szemölcsre. Tényleg picinek kell lennie, mert ha túl nagy, a környező bőrt feláztatja. A környező bőrre kenhetsz valamilyen zsíros krémet (Sudocrem), hogy védd a maródástól. 5-7 napig minden nap tegyél ilyen kockát a szemölcsre.

4. Kb. egy hét után látni fogod, ahogyan a szemölcs elválik a környező szövetektől, látszódni fog a gyökere. Amilyen mélyen csak tudod, vágd le egy kisollóval. Nem vérzik!

2013. dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Utolsó vagyok, nekem is kijött, tuti a módszer :D
2013. dec. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) majd próbálkozok :D
2014. jan. 1. 16:36
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok, nekem az a citromos amúgy nem nagyon jött be szét marta a kezemet a csontjaimig hatolt, és utána nagyon fájt, érzékeny lett a bőröm a szemölcs területén.. úgyhogy kerestem más módszert.. ráakadtam a neten egy olyanra, hogy szigetelőszalagból kivágni egy kicsit nagyobbat mint a szemölcs és azzal leragasztani, én ezt úgy csináltam, hogy kivágtam egy kicsivel nagyobb kört mint a szemölcsöm, ráragasztottam, és utána még ráragasztottam ilyen sebtapasz szerüséget, amit igy tekercsbe lehet kapni, utána még azzal segitettem rajta, hogy mielőtt leragasztottam vérehullóval bekentem, és úgy ragasztottam le ezt 1-2 naponta cseréltem, már kb nemtom mióta de 1, 1,5 hónapja csinálom ezt, és képzeljétek el, hogy mostanába elkezdett tényleg múlani már tök lapos.. és egyre kisebb lesz :) úgyhogy szerintem ez a tuti szemölcsirtó módszer, csak gondoltam megosztom, ha valakinek hasonló baja lenne még :)
2014. máj. 8. 12:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Köszi, ezt én is kipróbálom, 1-es vagyok, és még mindig nekem is megvan a szemölcs.

A C vitaminban is lehet valami, de napi 4-5 ezer mg?

Az rengeteg!!!

2014. máj. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
elmúlott!!! ugyhogy tuti a módszer! :)
2014. jún. 6. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!