Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szedtél-e már IBS probiotikumo...

Szedtél-e már IBS probiotikumot? Hogyan segített?

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szedtem, a Protexin IBS-t, de lecseréltem egy jobbra, a Pro Gastro 825-re. Nem emlékszem már mi a neve, de előbbinél valamelyik szintetikzs adalék anyag nem tetszett. Hogy hogyan segített azt így nem tudom megmondani, mert én 2 éve szedem az utóbbit, csak mivel drága volt, ezért váltottam a Protexinre, amit csak egy hónap szedtem.

Ez nem fogja megoldani a problémádat, de elengedhetetlen, hogy a vékonybélben lévő bélbolyhok regenerálódjanaj. Emelett tarts Fodmap diétát is, keress rá a neten, most telefonról írok, nem tudok linkelni beked.

2013. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírásért, de telefonról írok és kapkodtam.
2013. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szívesen!!! ... választ
2013. dec. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem a gasztroenterológus ajánlotta a bonolactos re+generalt IBS -re. Nagyon bevált, jelentősen kevesebb a tünetem, hasmenés, puffadás abszolút megszűnt. Azt gondoltam sose tudok megszabadulni, ezektől a tünetektől....de végre sikerült :)
2013. dec. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Utolsó válaszoló!

Kerestem a gyógyszertárban az általad ajánlott bonolactos re+generalt,de nem ismerik..

Biztos jól írtad a nevét?

2014. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!