Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valakinek tüdőgyulladása,...

Ha valakinek tüdőgyulladása, máj elégtelensége, bekrepált veséje van és állítólag gépek lélegeztetik, akkor mennyi az esély arra hogy túléli ezt mind az illető?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnek az apja kórházban van és azt állítja hogy ebben a helyzetben van. Ha ez kevés információ: sajnos nem tudok többet... :(

Szinte ki nem állhatom ezt az ismerősöm, de egyszerűen nem tudok másra gondolni most csak arra hogy mi lesz az apjával, úgyhogy szeretnék minél pozitívabb dolgokat hallani, de azért az igazságot, nem azt hogy: megdöglik vagy ilyesmit.


Egyébként ez a nő többször mondta már hogy az apja haldoklik illetve hogy mindjárt meghal <- konkrétan (az elmúlt 2 évben) ...úgyhogy remélem hogy ezt is eltúlozta és a fent elsoroltak valamelyik része nem igaz (az ő érdekében)



2013. dec. 16. 11:51
 1/5 A kérdező kommentje:
50-es éveiben van a férfi
2013. dec. 16. 12:00
 2/5 anonim ***** válasza:
ha a felsorolt allapotok egyszerre fennallnak, tul sok eselye nincs eletben maradni. mondjuk az ismerosod sem tulzottan szavahiheto, legalabbis en ezt vettem ki a soraidbol, mivel evek ota ezzel traktal mindenkit. sajnos vannak ilyen emberek, akik igy probalnak szimpatiat ebreszteni (aztan meg jol kolcsonkerni minden ismerostol amennyit csak lehet a 'gyogykezelesre', mikozben a kedves apuka Thaifoldon eli vilagat, mit sem tudva kedves gyermeke meseirol).
2013. dec. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, én nem tudom mit higgyek, néha amiket mondott a nő az apjáról... egyszerűen nem látom az értelmét.


Évek óta haldoklik valamiben, és minden alkolomkor másban. Én nem allítom hogy teljesen hazudik, mert az apja b.e.t.e.g <- ez biztos, de miért kell mindig haldokolni?

Tavaly azt mondta hogy az orvosok nem tudják mennyi van hátra az életéből, utána pedig azt hogy köszöni az aggódást, már otthon van az apja és együtt pizzát esznek, nincs SEMMI orvosi tapasztalatom, de ez így normális?


Nem is vagyok vallásos, de imádkozni fogok hogy ne haljon meg az apja mert az az én családomra is hatással lesz olyan "ismerős" (nem rokon, de sajnos nem lehet kitenni az életemből). + én nem bírom nézni hogy valaki gyászol, többször kívántam valakinek a halálakor hogy engem vitt volna el valami, még akkor is ha jól viselte az illető, de ha ennek a nőnek meghal az apja akkor abból olyan összeomlás lesz hogy azt senki sem akarja látni.


Ha valaki válaszolna még erre a kérdésre és ezt olvassa, remélem így érthetőbb hogy miért vagyok emiatt tiszta ideg és nem akarok bizonyos válaszokat hallani, holott nem a saját apám.... :(

2013. dec. 16. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:
mind a kettotoknek pszichologus kellene: neki a beteges hazudozas miatt, neked meg a labilis idegrendszered miatt.
2013. dec. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hasznos része ennek a válasznak hogy valószínűleg hazudott mert semmi értelme annak amit összeségében írtam? :D Ez lenne a legjobb és legpozitívabb válasz...

Idegbetegség szinte örökölt a családban.

Ha szemétkedésnek írtad..., hát én most minden választ komolyan veszek! :D

2013. dec. 16. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!