Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A kishúgom 4 éves és már 2 és...

A kishúgom 4 éves és már 2 és fél hónapja vírusos (legalább is nagy a valószínűsége) hasmenésben szenved, segítene valaki?

Figyelt kérdés
Nos ahogy említettem, több mint két hónapja hasmenése van. A kórházban nem csináltak vele semmit, csak vért vettek már nem is egyszer. A hasmenésre nem mondtak semmit, egyedül annyi derült ki, hogy egy úgynevezett "Amilaza" nevű enzim ha jól tudom, rossz a vérében, és nagyon magas ( 50 és 100 között kéne lennie és neki több mint 300). Ezen kívül nem mondtak mást. Folyamatosan gyengül, nem hajlandó enni, és nem akar múlni. Ezen kívül a napokban a jobb szeme feldagadt, és nem tudjuk, hogy az a fertőzéstől lehet e. Nagyon aggódom érte, kérlek segítsen valaki!

2013. dec. 16. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Magánkórházra gondoltatok már? Én tuti oda vinném, ez nagyon hosszú idő már, életveszélyes is lehet. Magán-gasztroenterológia esetleg, ott biztos jobban foglalkoznak vele.
2013. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vírusos fertőzés nem tart két hónapig. Székletvizsgálat volt? Hasnyálmiriggyel nincs baj? Semmiképp se hagyjátok annyiban, mert extrém esetben akár bele is halhat egy ilyen krónikus dologba. Gyógyszertárban vegyetek neki ásványi sók pótlására alkalmas készítményt.
2013. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Youknowwho válasza:

Szervusz!

Akármi is a baj fontos hogy orvos lássa ha az előző nem volt megfelelő akkor másik. Akárki mond itt bármit is a folyamatos hasmenes nem egészséges és kiszaradast okozhat.

Amúgy te hány éves vagy és a szüleitek nem foglalkoznak a dologgal ?

2013. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A húgod hasnyálmirigyével van baj, ám a 300-as érték nem olyan veszélyesen magas még. Ne aggódj. Az orvosok biztos tudják mit csinálnak.

A folyamatos hasmenéstől lehet gyenge, és erőtlen, hiszen nem sok minden marad benne, ami energiával töltené el.

2013. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos, én nem értek hozzá, de azt mondják vírus, volt már minden féle vizsgálat, de az orvosok se csinálnak vele mindent. Igen a hasnyálmirigyével van gond, erre már rájöttek, de nem kezelik semmivel, az egyedüli amit ajánlottak az antibiotikum, 16 éves vagyok, hát aggódnak ők is, de nem tudnak tenni semmit.
2013. dec. 26. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!