Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ébredést követően száj zsibbad...

Ébredést követően száj zsibbadás. (Pánikroham? )

Figyelt kérdés

Amint felébredtem nem éreztem a felső ajkamat mégpedig középtájt.


Pròbáltam higgadtan kezelni de nem sikerült. Halálfélelem,szédülés ,remegés.


Mig félálomba voltam a jobb kezem is elvolt zsibbadva.

Lehet csak elfeküdtem?

Lehet csak olyan pòzban volt a fejem? Vagy mitől lehetett a számnál?

A kezemnél hipp hopp elmùlt.

Vagy azért paráztam be mert a számon még sose éreztem ilyet? Olyan volt mint fogorvosnál szuri után.

Szerintetek?


2013. dec. 17. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi.

Nem kellene ennyit foglalkoznod ezzel, max. ha megismétlődik, és máskor is előfordul.

Valószínűleg simán elfeküdted a kezedet meg az arcodat is, mert álmodban úgy fordultál, hogy az kényelmetlen volt.

2013. dec. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazad van csak nagyon megijedtem.


Mostanában sok a feszkò ,kimerült is vagyok.


Már elmùlt de a fèlelem bennem van.

2013. dec. 17. 08:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen ne foglalkozz vele. Eleve, ha folyton odafigyelsz, még be is beszéled magadnak.


Nekem egy időben állandóan éjjel begörcsölt a vádlim. Hosszútávon ez is jelenthet betegséget, de attól, hogy néha előfordul, még semmi sincsen, csak, ha állandósul.


Ugyanígy van a zsibbadással is. Ha sokáig ülsz egy helyben, akkor is zsibbadni kezd a lábad, mégsem jelenti azt, hogy bele fogsz halni. Most is ez van: elfeküdted.

2013. dec. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én arra keltem hogy zsibbad az alsó ajkam baloldala és egész nap úgy van,épp azt keresem mi a bajom.
2015. márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!